20 лютого о 17:00 у Баранівці на площі Волі відбудеться мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 березня 2018

Баранівський лісмисгосп за 6 років вклав у будівництво лісових доріг майже 5 млн грн


У 2018 році в Баранівському лісмисгоспі на будівництво лісових доріг планують витратити 2,8 млн грн. На сьогодні лісмисгосп вже виготовив проектно-кошторисну документацію на 2,6 км лісової магістралі.

Допоможе якісно та вчасно виконати будівельні та ремонтні роботи нова спеціальна техніка, яку підприємство придбало нещодавно.

«Автогрейдер BGD-140 - це потужний агрегат, використання якого дозволить значно підвищити якість робіт, продуктивність праці та забезпечить економію енергоресурсів. Недругорядним є і те, що тепер ми не залежатимемо від підрядників, і будемо виконувати всі роботи тоді, коли це потрібно підприємству, а не тоді, коли у виконавців робіт знайдеться час», - каже директор Баранівського лісмисгоспу Анатолій Остудімов.

Техніка ця недешева, проте потрібна, адже розбудова лісових доріг - один з пріоритетних напрямів у роботі Баранівського лісмисгоспу. Наявність якісних шляхів у лісі дозволяє раціонально використовувати ресурсний потенціал, ефективно охороняти ліси від пожеж, виконувати весь комплекс робіт з оздоровлення лісів тощо.

За період з 2011 лісмисгоспом побудовано понад 15 км лісових доріг, витрати на це склали майже 5 млн грн. Практично всі обсяги будівництва проводились за власні кошти підприємства, лише 1 км на суму 294 тис. грн було побудовано за бюджетні кошти.


   прес-служба Баранівського лісмисгоспу

Немає коментарів:

Дописати коментар