Продаж, втановлення та ремонт кондиціонерів у Баранівці та ближніх містах і селах. Заправка автокондиціонерів. Магазин "ОКО" м.Баранівка, вул.Соборна, 6. Тел. (04144) 3-11-33, (067) 304-25-57.

06 лютого 2018

У Баранівському районі відбувся турнір з футзалу пам'яті Володимира Махна


У селищі Довбиш Баранівського району відбувся футзальний турнір пам'яті тренера Володимира Махна, який свого часу з місцевим ФК "Авангард" двічі ставав чемпіоном Житомирської області.

Про це повідомляється на сайті Спортивний Житомир.

"Традиційний футзальний турнір пам'яті тренера Володимира Махна, який свого часу з місцевим ФК "Авангард" двічі ставав чемпіоном Житомирської області, відбувся днями у Довбиші. На памятні змагання традиційно з'їхалися команди ветеранів футболу з усіх куточків області. І хоча кожному гравцю далеко за сорок, та майстерністю вони могли позмагатися і з молодими спортсменами, кажуть організатори.

Відкривали змагання за участі родини тренера. 11-річний онук Дмитро символічно першим вдарив по м'ячу. Після кількогодинних футзальних баталій чемпіонами 17-го турніру пам'яті Володимира Махна стали представники Пулинського району, друге місце - за господарями турніру з Довбиша, треті - футзалісти з Романова", - йдеться у повідомленні.

фото з сайту Спортивний Житомир

Немає коментарів:

Дописати коментар