Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

30 січня 2018

У Баранівській РДА розповіли, кому і на скільки урізали соцнорми на електроенергію


З 1 січня суттєво зменшуються соціальні нормативи на електроенергію для населення. Щоб не довелося більше платити з власної кишені, треба буде зменшити щомісячне споживання електрики на 20 кВт·год.

Про це повідомляє прес-служба Баранівської райдержадміністрації.

"Із 1 січня 2018 року набула чинності нова норма Постанови Кабінету міністрів України № 409 від 6 серпня 2014 року "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування”. Ця постанова у першу чергу стосується споживачів, які отримують субсидії, мають якісь пільги чи знижки. Новий документ суттєво зменшує соціальні нормативи на електроенергію для населення. Тож у січні всім отримувачам субсидії зроблять перерахунок. Величина обов'язкового платежу при цьому не зміниться. Але щоб не довелося більше платити з власної кишені, треба буде зменшити щомісячне споживання електрики аж на 20 кіловат/годин", - йдеться у повідомленні.

Нові соціальні нормативи для побутових споживачів електрики (з 1 січня 2018 року):

- Квартири та будинки - 70 кВт·год на місяць (було 90 кВт·год). За новим законом, у житлових приміщеннях (будинках) з 1 січня 2018 року діятиме соціальна норма - 70 кВт·год на місяць (було 90 кВт·год) на сім'ю (домогосподарство) з однієї людини і додатково 30 кВт·год на місяць на кожного другого члена сім'ї (домогосподарства). Але не більше 190 кВт·год на місяць (було не більше 210 кВт·год на місяць);

- Є електроплита, централізоване гаряче водопостачання - 110 кВт·год на місяць (було 130 кВт·год). Обладнані стаціонарними електроплитами та при наявності централізованого постачання гарячої води домогосподарства тепер мають соцнорму 110 кВт·год на місяць (було 130 кВт·год) на сім'ю (домогосподарство) з однієї людини й додатково 30 кВт·год на місяць на кожного наступного члена сім'ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок). Але не більше 230 кВт·год на місяць (було 250 кВт·год на місяць);

- Електроплита, без гарячого централізованого гарячого водопостачання - 130 кВт·год на місяць (було 150 кВт·год). Для обладнаних стаціонарними електроплитами, при відсутності централізованого постачання гарячої води домогосподарств тепер соцнорма - 130 кВт·год на місяць (було 150 кВт·год) на сім'ю (домогосподарство) з однієї людини і додатково 30 кВт·год на місяць на кожного наступного члена сім'ї (домогосподарства ) на житлове приміщення (будинок). Але не більше 250 кВт·год на місяць (було 270 кВт·год).

Немає коментарів:

Дописати коментар