Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

20 грудня 2017

Місто Баранівка змагатиметься за звання «Молодіжна столиця України»


Презентація конкурсу відбудеться у четвер, 21 грудня, о 15.00 у Баранівській міській раді. Під час заходу також створять робочу групу, яка оформить заявку для участі в конкурсі від міста Баранівка.

Про це повідомляє прес-служба Житомрської облдержадміністрації.

Як поінформувала координатор конкурсу у Житомирській області Світлана Прокоф’єва, починаючи з 2017 року цей конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді. Основна мета конкурсу – це активізувати співпрацю між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяти створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Місто-переможець не отримає якихось номінальних гонорарів, подарунків, не матиме винагород безпосередньо, однак "Молодіжна столиця України" отримає промоцію на всеукраїнському та європейському рівні, підвищення іміджу та довіри до міської влади, право на проведення Всеукраїнського молодіжного форуму у наступному році.

Ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український Інститут Міжнародної Політики та Національна молодіжна рада України.

Прийом заявок на участь у конкурсі триває до 10 січня 2018 року.

4 коментарі:

  1. Моя Правда27.12.17, 17:03

    Без слів

    ВідповістиВидалити
  2. Анонім27.12.17, 17:44

    вулицю Радянська теж назвали Європейська, але від того вона європейською не стала.

    ВідповістиВидалити