11 грудня 2017

Юні баранівські футболісти посіли 4 місце на обласному турнірі з футзалу

6 грудня у місті Бердичів команда Баранівської дитячо-юнацької спортивної школи посіла 4 місце на турнірі з футзалу серед юнаків 2006 року народження, присвяченому Дню Збройних сил України.

Про це повідомляється на сайті РІО-Бердичів.

У змаганнях взяли участь п’ять команд: ДЮСШ «Бердичів-1» та ДЮСШ «Бердичів-2», ДЮСШ Баранівка, «Олімпієць» Житомир та ДЮСШ «Жерм» Черняхів.

За підсумками турніру I місце здобула команда «Бердичів-1», II посіли футболісти ДЮСШ «Жерм» з Черняхова, III місце виборола команда «Олімпієць» з Житомира. Команда Баранівської ДЮСШ та команда «Бердичів-2» посіли 4 та 5 місця відповідно.

По завершенню останнього матчу турніру відбулося урочисте нагородження переможців, призерів та кращих гравців турніру. Переможці отримали диплом, кубок та медалі. Призери були нагороджені медалями та дипломом. Також, за рішенням організаторів, були визначені кращі гравці у складі кожної команди та кращі гравці по амплуа.

Кращим гравцем у команді «Бердичів-1» став Назар Прокопчук, у команді «Бердичів-2» – Даниїл Янковий, ДЮСШ «Жерм» Черняхів – Назар Киричук, ДЮСШ Баранівка – Олександр Муравський, «Олімпієць» Житомир – Максим Ширяєв.

Кращим воротарем турніру став Денис Денисенко (Бердичів-1), захисником – Тимофій Кульбіда («Олімпієць» Житомир), нападником – Максим Нестерчук (ДЮСШ «Жерм» Черняхів). А найкращим гравцем турніру став гравець «Бердичів-1» Арсеній Петровський.