Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

14 листопада 2017

У Баранівці за грантові кошти планують побудувати критий ринок в центрі міста


Баранівська громада невдовзі отримає грант 1 млн євро від Євросоюзу, який планують потратити на будівництво критого ринку в центрі міста, сироварні та закупівлю холодильників для заморозки ягід.

Про це 7 листопада розповів мер Баранівки Анатолій Душко під час брифінгу у прес-центрі Українського кризового медіа-центру.

"Наприкінці травня ми подали на конкурс наші концептуальні ідеї, сформувати які нам допоміг Інститут громадянського суспільства. Ці ідеї ми об’єднали під загальною назвою «Створення молодіжного агрокластеру». Проект включає кілька напрямків. Перший напрямок - створення сироварні в одному з сіл нашої громади, де один з підприємців вже розпочав будівництво ферми на 1000 голів худоби. Другий - будівництво критого ринку у центрі міста – під це ми маємо земельну ділянку площею 1600 кв. м. За нашим задумом, ринок має бути не тільки місцем для торгівлі, але й своєрідним місцевим театром, де можна буде відпочити. Третій - закупівля холодильників для заморозки ягід, яких чимало у довколишніх лісах. Наш проект переміг. Зараз ми захищаємо його бюджет, тому я поки що не можу назвати об’ємів фінансування та конкретних умов. Натомість можу сказати, що усі контракти мають бути підписані до кінця року", - розповів Анатолій Душко.

За його словами, у 2018 році Баранівська громада приділить особливу увагу на підтримку місцевого підприємництва, на розвиток якого планують виділити близько 500  тис. грн.

"У бюджеті 2018 року ми плануємо виділити близько 500 тис. грн на розвиток малого бізнесу і оголосимо відповідні конкурси. Ця допомога буде своєрідним безвідсотковим кредитом, який згодом треба повернути. Можливо, хтось з жителів громади захоче розводити гусей, качок, індиків... Ми маємо дати людям своєрідні «вудочки», за допомогою яких вони наловлять «риби». Це збагатить і самих людей, і громаду", - сказав голова.

Крім того, Анатолій Душко розповів про плани кількох підприємців щодо вирощування і переробки у Баранівській ОТГ льону, адже Житомирщина здавна славилася льонарством.

Він також розповів, що веде переговори з одеськими інвесторами щодо побудови на території громади теплової міні-електростанції, яка використовуватиме відходи деревини.

На території Баранівської громади багато лісів, є велика кількість пилорам, отже, з сировиною проблем не буде. Попередня вартість проекту становить 7 млн доларів.

Разом з тим, міський голова зауважив, що у Баранівському районі масово розкрадається ліс і працюють десятки неоформлених пилорам, які офіційно ніде не купують ліс.

"У нас сьогодні масово розкрадається ліс. У нас в одному селищі 14 чи 16 пилорам, у масі своїй не оформлені. Офіційно вони ліс майже ніде не купують. І всі пиляють. і машини виїжджають, вивозять...", - сказав міський голова Анатолій Душко.

фото Українського кризового медіа-центру

29 коментарів:

 1. Анонім14.11.17, 20:46

  Ага! Він знає, що ліс крадуть, що пилорами нелегальні, а хто за цим стоїть НІ? А що верхівка лісової мафії (керівницто ЛМГ) в депутатах його ради просто ЗАБУВ?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім18.11.17, 11:20

   Шановні, а хто обирав депутатів з лісової мафії? Мер теж?

   Видалити
  2. Анонім18.11.17, 19:53

   Лісхоз ріже по учету і податки платить, а саме головне засажує нові площі. В той час як всі рещта тупо ріжуть на свої пилорами і сушарки. Зайдіть на ОЛХ, там ціла купа оголошень продам вагонку, доски, бруски... Таке враження, що вдень ріжуть, а ввечері коменти про лісову мафію строчать. Задовбали ви вже всі.

   Видалити
  3. Анонім19.11.17, 00:08

   це точно БАМ більш за лісозавод ріже

   Видалити
  4. Анонім19.11.17, 11:35

   Ви люди добрі хочте що б з Баранівський ЛМГ сталося так само як з Фарфоровим заводом, чи Хліб заводом... Єдине підприємство на якому тримається вся інфрастроктура Баранівки. Такого б директора в мери він би навчив всіх працювати і як правильно дороги робити а не мучкою засипати...

   Видалити
  5. Анонім19.11.17, 19:09

   без паніки, ДЛМГ житиме навіть без директора допоки житимуть хоч десяток дерев, які вони контролюють...

   Видалити
 2. Анонім15.11.17, 08:25

  От клоун. Цирк з міської ради тепер перебереться на ринок, який давно у власності сина головного театрала.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім18.11.17, 13:53

   Що за брєдні? Земля біля світлофора, де мають будувати ринок знаходиться у власності міської ради (громади).

   Видалити
 3. Анонім15.11.17, 11:02

  А що доброго принесе для простого жителя громади, побудова ТЕС та збільшення кількості пилорам? Нічого доброго - буде лише рости ціна на паливні дрова

  ВідповістиВидалити
 4. краще б вулиці поасфальтували... ����‍♀️����‍♀️����‍♀️

  ВідповістиВидалити
 5. Вибачаюсь,може щось непоняв,навіщо критий ринок? Но то таке холодильники,вони вже є,в заготконторі,тільки відновити. По лісу,комусь вигідно не бачити? Спитати поліцію,може розчиниться,як ні то піде запросили вище про актуальність працівників поліції! Ну взагалі гроші як завжди вкрадуть під проект,громада,будьте пильні!

  ВідповістиВидалити
 6. Анонім17.11.17, 21:36

  Настоящий бред!Дороги ужаснi-не пройти не проiхати,це нашого мера не хвилюе часом?

  ВідповістиВидалити
 7. Анонім18.11.17, 00:19

  Щось мер заплутався. То каже, що це грант. А в кінці говорить, що це "своєрідний безвідсотковий кредит". Насправді ж грант - це безповоротна допомога. А якщо це кредит, хай і навіть і безвідсотковий, але в євровалюті, то хто його має віддавати і за чиї кошти????

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім18.11.17, 19:56

   Читайте уважно. Грант- це на ринок, сироварню і холодильники. А безвідсотковий кредит- це з бюджету на курей, качок, індиків...

   Видалити
 8. Марко18.11.17, 11:39

  Критий ринок - це те, чого найбільше потребує громада, ще трамвай можна купити, вирити підземний перехід, та й залізничний вокзал добре було б спорудити, на перспективу, його теж можна використовувати як базар, театр чи церкву, ну, поки поїзд не приїде. А що в місті вже рік не працює комунальна лазня, єдина на всю громаду, то це не той об'єкт, який показують гостям, і, взагалі, скільки тої зими...
  Одну електростанцію відкрили і забули, бо стоїть там нищечком - ні користі, ні шкоди, то давайте ще якусь іншу запустимо, таку щоб завжди давала про себе знати смердючим димом, знищеним лісом та ще якимись приколами від одеських інвесторів (бо одних одеських, які прагнуть куріти ядом, ми вже маємо, можливо це ті самі), тоді і громада буде в тонусі, люди будуть згуртованіші, бо ж бачимо, що біда ріднить.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім19.11.17, 00:01

   на рахунок шкоди помиляєшся, та клята горегес повністю переведе річку, бо зроблена по принципу максимальної вигоди для її власника, працює навіть тоді коли влітку є дефіцит води, їм начхати що в цей період річка нижче гес перетворюється в струмок, а цим щей користуються браконьєри, ці дебіли видушують останки риби що ще лишилась

   Видалити
 9. Анонім18.11.17, 13:56

  Школу №2 уже накрив (матом) тепер за ринок взявся. ну не {censored}?

  ВідповістиВидалити
 10. Анонім18.11.17, 14:02

  Люди, Вы не в шоке??? А как же детская площадка? Дети в очереди стоят на горку или качелю.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. теж анонім19.11.17, 12:17

   Ми не в шоці, бо вже звикли, але щодо "Дети в очереди стоят на горку или качелю", то ви собі як це уявляєте, щоб для кожної дитини була своя горка і качеля, так не буває. За пам'ятником має бути затишний сквер, де зможуть погомоніти люди різного віку, в т.ч. і молоді мами, а дитячий майданчик "з горками" вже є і того цілком достатньо.

   Видалити
 11. Анонім18.11.17, 17:45

  Саме краще нічого не робити ,як керівництво району та двох інших громад?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім18.11.17, 23:04

   Якраз в одній із "двох інших", а саме в Довбишській, робляться дороги, зроблено капітальний ремонт лікарні, розвивається соціальна інфраструктура, може там теж хтось мріє про власний космодром, але він цим не хизується, як усім відомий звіздар, чи звіздець, як тут його називають...

   Видалити
 12. Анонім20.11.17, 19:28

  Мер, зроби хоть лазню нормальну будь мужиком!!!

  ВідповістиВидалити
 13. Анонім21.11.17, 11:41

  Ми на порозі екологічної катастрофи. Шановна громада думайте самі. На останніх громацьких слуханях було відхилено питання екологічного стану лісів. Директор Баранівського Л М Г очолюе комісію по охороні лісу, навколишнього середовища Остудімов А О, контролюючи сам себе. Про що далі говорити.

  ВідповістиВидалити
 14. Зробіть дороги! На Заріччя ні пройти ні проїхати. А дитину провести в колясці-страшно. Може і струс мозку бути!!!!!

  ВідповістиВидалити
 15. Анонім26.11.17, 23:46

  Мдяужж...проблем достатньо багато...і ліс треба берегти і з забрудненям річки приймати міри..А в нас на порядку денному,як би ще пару свят провести по селах і погарцювати..І пару делегацій прийняти і самим зганяти за бюджетний кошт за кордон,ніби досвідом поділитись..Цирк!!!!

  ВідповістиВидалити
 16. Анонім30.11.17, 21:29

  ....чомусь про екологічну катастрофу всі гуртом мовчать...

  ВідповістиВидалити