Продається повністю готовий для проживання будинок зі всіма меблями та побутовою технікою. Загальна площа 105 кв.м. Зроблено ремонт. Опалення: газ і тверде паливо. Є літня кухня, новий великий гараж. Ціна за домовленістю. Тел: (097) 519-04-94

13 листопада 2017

У Баранівському районі хворий на сказ кіт покусав господиню та напав на інших тварин


11 листопада у селі Смолдирів Баранівського району кіт покусав свою господиню, а потім накинувся на іншого кота та собаку. Згодом кота забили, а експертиза підтвердила, що тварина була хвора на сказ.

Про це 13 листопада повідомили під час засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баранівській райдержадміністрації.

У зв’язку з цим на території села Смолдирів Баранівського району та прилеглій до нього території в радіусі 3 км ввели карантинні обмеження, на період дії яких заборонили промисловий ліцензійний відстріл диких тварин, їх відловлювання та вивезення.

Як повідомили під час засідання комісії, жінку госпіталізували до Баранівської райлікарні, де їй ввели імуноглобулін та антирабічну вакцину. Територію домогосподарства постраждалої продезінфікували, а на прилеглих вулицях провели щеплення 46 собак та 61 кота.

Нагадаємо, 20 жовтня у селі Суємці хвора на сказ собака покусала свого господаря.

Немає коментарів:

Дописати коментар