Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

26 жовтня 2017

У Баранівському районі хвора на сказ собака вкусила за ногу свого господаря


20 жовтня у селі Суємці Баранівського району собака вкусила за ногу свого господаря, покусала іншого собаку та напала на кота. Згодом пес сконав, а експертиза підтвердила - тварина була хвора на сказ.

Про це 25 жовтня повідомили під час засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баранівській райдержадміністрації.

У зв’язку з цим на території села Суємці Баранівського району та прилеглій до нього території в радіусі 3 км ввели карантинні обмеження, на період дії яких заборонили промисловий ліцензійний відстріл диких тварин, їх відловлювання та вивезення.

За словами головного лікаря Баранівської комунальної районної лікарні Ігоря Шатровського, чоловікові вже надається необхідна медична допомога. Щоправда, для його лікування потрібні вакцина та імуноглобулін. Вакцина є, а імуноглобулін замовили у Харкові.

Вартість препарату складає 10 тис. грн. Ці кошти лікарня вже перерахувала із благодійних внесків і звернулася до міської ради з проханням надати лікарні додаткові кошти в сумі 20 тис. грн на покриття вартості препарату та придбання ще однієї дози про запас.

Нагадаємо, з початку року у Баранівському районі виявили 3 випадки сказу серед тварин.

3 коментарі:

 1. Анонім27.10.17, 14:07

  Ніхто нічого не пише наррод втомився від усього .....

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Марко28.10.17, 01:53

   від чого ж втомився "наррод"? чи не від телевізора? бо картоплю викопали, "день міста" відсвяткували, грибів насушили, захисників привітали - зимуй спокійно...

   Видалити
 2. Анонім28.10.17, 06:40

  от оце і вірно , марко ти як завжди правий...

  ВідповістиВидалити