Продаж. Сибірський Хаскі: хлопчик і дівчинка. Вік: 2 місяці (д.н. 10.07.2018), щеплення, тавро, документи. Звертатись за тел: (067) 773 59 75, (097) 396 80 93.

11 листопада 2017

Баранівська міська рада оголосила конкурс на посаду державного реєстратора


Баранівська міська рада оголосила конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора реєстраційної служби. Документи приймають до 8 грудня, а сам конкурс відбудеться 11 грудня.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівській міській раді.

"Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра або спеціаліста, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером; вміння користуватися офісними програмами, в тому числі Microsoft Office, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посадах не нижче провідного спеціаліста не менше 5 років або стаж роботи на керівних посадах на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше 1 року. Додаткові вимоги до кандидатів: досвід роботи у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об'єднань, нерухомого майна та його обтяжень не менше 2 років на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше 1 року", - йдеться у повідомленні.

Документи приймають за адресою: м. Баранівка, вул. Соборна, 20 (2-й поверх). Останній термін подачі документів: 8 грудня. Конкурс відбудеться 11 грудня о 10.00.

Нагадаємо, наприкінці травня міська рада оголошувала конкурс на заміщення вакантних посад: державного реєстратора і спеціаліста містобудування та архітектури.

1 коментар:

  1. Анонім17.11.17, 20:46

    Для чого і для кого ці оголошення? Для галочки? Лицемірство чистої води.
    Нового реєстратора ВЖЕ можна ледь не щодня зустріти в коридорі міськради.

    ВідповістиВидалити