Потрібні робітники на лісопильне підприємство в місті Баранівка. Тел. (098) 451-96-39.

01 серпня 2017

На громадських слуханнях у Баранівці поговорять про землю та символіку міста


У четвер, 17 серпня, в приміщенні міського Будинку культури імені Анатолія Пашкевича, який розташований за адресою: вул. Соборна, 22 відбудуться громадські слухання, початок о 15:00.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівській міській раді.

Під час громадських слухань жителям Баранівки пропонують заслухати звіт міського голови про виконання Програми економічного і соціального розвитку Баранівської громади за І півріччя 2017 року. Також планується обговорити питання про внесення змін до символіки міста Баранівка, включення земельних ділянок комунальної власності до переліку земельних ділянок, які підлягають продажу на земельних торгах в 2017 році та інше.

Питання порядку денного:
 1. Звіт Баранівського міського голови про виконання Програми економічного і соціального розвитку Баранівської громади за І півріччя 2017 року;
 2. Про внесення змін до символіки міста Баранівка;
 3. Про включення земельних ділянок комунальної власності до переліку земельних ділянок, які підлягають продажу на земельних торгах в 2017 році;
 4. Різне.
"На громадські слухання запрошуються голова Баранівської районної державної адміністрації, голова Баранівської районної ради, керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій, представники засобів масової інформації та жителі Баранівської міської об'єднаної територіальної громади", - йдеться у повідомленні.

6 коментарів:

 1. Анонім03.08.17, 13:10

  Землю й так дерибанять на кожній сесії повним ходом. Прочитайте рішення сесії, де наприклад для такої собі Олени Майструк надали у власність 2га для ОСГ та ще й кіоск біля школи №2 у користування. І все це безоплатно. А АТОвців ставлять на чергу, бо кажуть, що немає вільних земельних ділянок. А щодо символіки не розумію, нащо міняти символіку міста, якщо можна просто створити нову символіку ОТГ. Обидві ці символіки доцільні, так як і місто нікуди не зникло, і ОТГ створена. Цікаво: усі села громади святкують так звані Дні села, а нас замість Дня міста буде день ОТГ???

  ВідповістиВидалити
 2. Анонім03.08.17, 14:01

  Невже немає про що поговорити крім символіки? Навіщо її міняти* Земля то діло ясне, мусять через громадські обговорення протягнути бо дерибанять її зараз справді жостко. Такого ще ніколи не було. А про що мер має звіткувати взагалі не зрозуміло. Роками нічого не робить тільки обіцянки роздає. За шість років зробив аж дві дороги! Сміхота.

  ВідповістиВидалити
 3. Анонім06.08.17, 13:49

  Не знаю, чи буде на слуханнях підніматись питання вуличного освітлення... У нас, коли якусь вулицю підключають, то гримлять усі місцеві ЗМІ, а як відключають, то ніхто ні звуку... Мені цікаво, чи буде відновлено вуличне освітлення вулиці Івана Франка

  ВідповістиВидалити
 4. Анонім06.08.17, 13:54

  Коли буде відновлено вуличне освітлення, зокрема на вул. Івана Франка?

  ВідповістиВидалити
 5. Анонім07.08.17, 19:47

  На найвищій вежі міста біля телекому від державного прапора залишилось не більше третини полотнища...Видовище, м`яко кажучи, не з приємних... До Дня незалежності України нашому меру доведеться знову посилати "альпіністів" на дану вежу для заміни прапора. То, може, варто було б якомось чином зміцнити нове полотнище (прошити по краях брезентовим рантом чи взагалі спеціально виготовити з надміцної тканини), щоб максимально подовжити строк його існування!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. теж анонім08.08.17, 13:37

   нашому меру це до лампади, бо він той прапор туди не ставив, а от щодо "посилати "альпіністів" - це він може, бо він, здається, уже довкола себе всіх посилав, ще от, напевно, шахтарі та альпіністи і залишились ним не посланими

   Видалити