11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

04 липня 2017

Двох мешканців Баранівки хочуть нагородити грамотами Верховної Ради України


Житомирська обласна рада збирається порушити клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України директора міського стадіону та головного інженера дочірнього підприємства «Шпат».

Відповідні проекти рішень сесії опубліковані на сайті облради.

«Враховуючи клопотання Баранівської міської ради щодо нагородження Драгана Олександра Миколайовича Грамотою Верховної Ради України від 21.06.17 № 986 та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від ___, обласна рада вирішила порушити перед Верховною Радою України клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України Драгана Олександра Миколайовича, депутата Баранівської міської ради, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток міста, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди відзначення 452-ї річниці міста Баранівка», - йдеться у проекті рішення.

Також за клопотанням Баранівської міської ради такою ж грамотою хочуть нагородити Нікітчина Миколу Івановича, головного інженера ДП «Шпат», за значний особистий внесок у розробку технології з переробки та збагачення польовоштапових руд родовища «Гірне».

Довідково: Олександр Драган обраний до Баранівської міської ради від партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП» , на сайті Центрвиборчкому зазначається, що він є членом цієї партії, працює директором Баранівського міського стадіону.

Немає коментарів:

Дописати коментар