Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

16 червня 2017

У Баранівському районі виявили 59 працівників без оформлення трудових відносин


Станом на 1 червня у Баранівському районі серед 65 суб’єктів підприємницької діяльності у 39 суб’єктів господарювання виявилили 59 працівників без належного оформлення трудових відносин.

Про це повідомляє прес-служба Баранівської райдержадміністрації.

9 червня у Баранівській райдержадміністраціїна відбулося засіданні районної робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення, в якій взяли участь члени робочої групи, місцеві підприємці, представники селищних рад та об'єднаних громад.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 15 травня №115 створена районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення у новому складі.

Станом на 1 червня робоча група обстежила 65 суб’єктів підприємницької діяльності, у 39 суб’єктів господарювання виявили 59 працівників без належного оформлення трудових відносин. За результатами проведених обстежень, з керівниками провели роз’яснювальну роботу щодо відповідальності згідно чинного законодавства.

Внаслідок проведеної роботи зареєстровано 57 працівників. За результатами вжитих спільно з органами Державної фіскальної служби заходів донараховано 51,0 тис. грн  податків.

Крім того, з початку червня робоча група виявила 11 працівників без належного оформлення трудових відносин, які після проведеної роботи зареєстровані згідно чинного законодавства.

За рейтинговою оцінкою по Житомирській області у цьому напрямку за січень-травень Баранівський район займає (попередньо) 17 місце серед 28 територіальних одиниць.

"У разі перешкоджання державному інспектору перевірки неоформлених працівників трудовим договором, виплати зарплати без нарахування і сплати єдиного внеску штарф становить 320 тис. грн та 96 тис. грн - за кожного працівника, який працює без договору; оформлений на неповний робочий день, але фактично працює повний; видана зарплата без відрахування на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податку; порушено терміни виплати або виплачено не в повному обсязі зарплату", - зазначає прес-служба.

фото прес-служби РДА