11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

30 травня 2017

Баранівські танцюристи стали дипломантами фестивалю «Перлини мистецтва»


Танцювальний колектив Баранівського міського Будинку дитячої творчості «Fire Dance» став дипломантом фестивалю-конкурсу «Перлини мистецтва», який відбувся 14 травня у місті Львів.

Про це місто Баранівка повідомили у Будинку дитячої творчості.

14 травня у місті Львів Українським державним центром позашкільної освіти спільно з ТОВ «АртФестЦентр» було проведено Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини мистецтва».

На фестиваль прибуло 70 хореографічних колективів з усіх куточків України і ближнього зарубіжжя. Учасником фестивалю-конкурсу став і танцювальний колектив Баранівського міського Будинку дитячої творчості «Fire Dance», керівник Ірина Ільчук.

Перед початком виступу наші танцюристи відвідали Львівську ратушу. З висоти 65 метрів вони змогли помилуватися чудовими краєвидами старовинного Львова. Також діти побували у Копальні кави, Шоколадній майстерні та поблукали старовинними вуличками міста.

На розсуд журі колектив представив дві танцювальні композиції: «Вогняні дівчата» і «Сила руху». За словами керівника гуртка Ірини Ільчук, серед заслужених і народних танцювальних колективів наші діти показали високі хореографічні вміння, ввійшли в першу десятку кращих і були запрошені на Міжнародний фестиваль-конкурс «Канікули в Лапландії».

Додому наші танцюристи повернулися з дипломами Міністерства освіти і науки України, а керівник гуртка Ірина Ільчук за вагомий внесок в естетичне виховання творчої молоді та професійну підготовку учнів до участі у фестивалі-конкурсі відмічена подякою Міністерства освіти і науки України та Українського державного центру позашкільної освіти.

Варто зазначити, що ядром танцювального колективу «Fire Dance» є 12 талановитих дівчат середнього і старшого шкільного віку: Аліна Ільчук, Діана Гайдай, Іванна Ільчук, Діана Нікітчина, Дарина Лисюк, Мирослава Федорів, Вікторія Присяжнюк, Анастасія Дерейко, Дарина Бортнік, Богдана Шемчук, Ольга Ільчук та Вероніка Оверченко.
фото міського Будинку дитячої творчості

1 коментар:

  1. Анонім30.05.17, 19:04

    Що тут скажеш. Молодцы, так тримати!!!!!!!!!!!!!

    ВідповістиВидалити