Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

30 травня 2017

Баранівські танцюристи стали дипломантами фестивалю «Перлини мистецтва»


Танцювальний колектив Баранівського міського Будинку дитячої творчості «Fire Dance» став дипломантом фестивалю-конкурсу «Перлини мистецтва», який відбувся 14 травня у місті Львів.

Про це місто Баранівка повідомили у Будинку дитячої творчості.

14 травня у місті Львів Українським державним центром позашкільної освіти спільно з ТОВ «АртФестЦентр» було проведено Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини мистецтва».

На фестиваль прибуло 70 хореографічних колективів з усіх куточків України і ближнього зарубіжжя. Учасником фестивалю-конкурсу став і танцювальний колектив Баранівського міського Будинку дитячої творчості «Fire Dance», керівник Ірина Ільчук.

Перед початком виступу наші танцюристи відвідали Львівську ратушу. З висоти 65 метрів вони змогли помилуватися чудовими краєвидами старовинного Львова. Також діти побували у Копальні кави, Шоколадній майстерні та поблукали старовинними вуличками міста.

На розсуд журі колектив представив дві танцювальні композиції: «Вогняні дівчата» і «Сила руху». За словами керівника гуртка Ірини Ільчук, серед заслужених і народних танцювальних колективів наші діти показали високі хореографічні вміння, ввійшли в першу десятку кращих і були запрошені на Міжнародний фестиваль-конкурс «Канікули в Лапландії».

Додому наші танцюристи повернулися з дипломами Міністерства освіти і науки України, а керівник гуртка Ірина Ільчук за вагомий внесок в естетичне виховання творчої молоді та професійну підготовку учнів до участі у фестивалі-конкурсі відмічена подякою Міністерства освіти і науки України та Українського державного центру позашкільної освіти.

Варто зазначити, що ядром танцювального колективу «Fire Dance» є 12 талановитих дівчат середнього і старшого шкільного віку: Аліна Ільчук, Діана Гайдай, Іванна Ільчук, Діана Нікітчина, Дарина Лисюк, Мирослава Федорів, Вікторія Присяжнюк, Анастасія Дерейко, Дарина Бортнік, Богдана Шемчук, Ольга Ільчук та Вероніка Оверченко.
фото міського Будинку дитячої творчості