Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

22 травня 2017

Мер Баранівки зажадав від Зубка і Гундича звільнення голови райдержадміністрації


Міський голова Баранівки Анатолій Душко звернувся до віце-прем'єра Геннадія Зубка та голови Житомирської облдержадміністрації Ігоря Гундича з проханням звільнити голову райдержадміністрації.

Про це повідомляє Житомирський кур'єр.

- Звільніть голів адміністрацій, які створюють перешкоди для розвитку громад!

З таким проханням звернувся до віце-прем'єра Геннадія Зубка та голови Житомирської облдержадміністрації Ігоря Гундича голова Баранівської міської об'єднаної територіальної громади Анатолій Душко (на фото: крайній зліва в першому ряду).


Прохання це він озвучив у ході зустрічі віце-прем'єра, керівництва області та представників ЄС з керівниками тергромад Житомирщини під час відкриття Житомирського регіонального центру розвитку місцевого самоврядування, яке відбулося 20 травня у Житомирі.

Ось як пояснив своє прохання Анатолій Душко:

- У мене, успішного голови ОТГ, під вікнами був мітинг, санкціонований з райдержадміністрації, з тієї причини, що збираються закривати районну лікарню, хоча її ніхто не закриває ...

На думку Анатолія Душка, в даний час у регіонах країни навіть не двовладдя, а тривладдя. Мабуть, він мав на увазі одночасне існування на одній території райдержадміністрацій, об'єднаних громад і районних рад, що ніяк не сприяє розвитку місцевого самоврядування.

Відповідаючи Анатолію Душку, віце-прем'єр Геннадій Зубко повідомив наступне:

- Я розумію, що діючі голови райдержадміністрацій втрачають владу. Але політика Президента України - це децентралізація. Голова облдержадміністрації, голова райдержадміністрації - це люди, які працюють в команді, яка проводить цю реформу.
Не згоден з реформою? Написав заяву, поклав і пішов. Тому, будь ласка, давайте мені інформацію, де голови райдержадміністрацій або не допомагають, або не розуміють ...
Для нас це дуже актуально, тому що ми хочемо, щоб ви брали не тільки фінансові зобов'язання, а й відповідальність.