11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

05 травня 2017

Жительку Баранівського району "розвели" по телефону на 13 тис. грн


24 квітня на гачок шахрая потрапила 22-річна жителька селища Першотравенськ Баранівського району. Повідомивши по телефону необхідні зловмиснику конфіденційні дані, жінка втратила 13 тис. грн.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівському відділенні поліції.

"24 квітня до 22-річної жительки Першотравенська зателефонував невідомий чоловік з приводу купівлі весільної сукні. Оголошення про продаж дівчина розмістила на одному із сайтів. Чоловік попросив номер карткового рахунку, на який він зможе перерахувати необхідну суму. Дівчина погодилась. За декілька хвилин на її телефон прийшло смс-повідомлення з кодом. Після цього дівчині знову зателефонував "покупець" і попросив продиктувати цей код. Через деякий час чоловік подзвонив ще раз і попросив назвати код на зворотньому боці картки та термін її дії. Дівчина все продиктувала. У результаті невідомий зняв з її картки 13 тис. 245 грн і після цього більше не виходив на зв'язок. Поліція проводить заходи щодо встановлення особи зловмисника", - йдеться у повідомленні.

Немає коментарів:

Дописати коментар