Потрібні робітники на лісопильне підприємство в місті Баранівка. Тел. (098) 451-96-39.

04 квітня 2017

Мешканці Баранівської громади протестують проти зниження закупівельних цін на молоко


Мешканці Баранівської громади налаштовуються на те, щоб перекрити рух молоковозів тих закупівельників, які платять менше. У свою чергу закупівельники молока погодились укласти соціальні угоди.

Про це повідомляє прес-служба Баранівської міської ради.

У залі засідань міської ради 17 березня 2017 року відбулося засідання круглого столу із закупівельниками молока, які працюють на території Баранівської міської об’єднаної територіальної громади на тему: «Забезпечення стратегічного балансу між жителями Баранівської ОТГ (власниками господарств) та закупівельниками молока».

Передувало зібранню те, що власники великої рогатої худоби почали хвилюватися, бо поширилась інформація, що закупівельники у сусідній Дубрівській громаді платять за 1 кг молока 7 грн, тоді як у Баранівській - 5,5 грн. Володимир Муравський, в. о. старости сіл Кашперівка, Гриньки і Озерянка розповів, що селяни вважають зниження закупівельної ціни на молоко безпідставним. На їхню думку оплата має бути стабільною.

"Люди вже налаштовуються на те, щоб перекрити рух молоковозів тих закупівельників, які платять менше. В. о. старости Надія Закусило повідомила про те, що жителі Берестівки, Мирославля та Зрубка запросили закупівельника із м. Шепетівка, який обіцяв платити 7 грн. за 1 кг молока, укладають з ним угоди і стають членами кооперативу. Але не має ніякої гарантії, що людей не обдурять", - йдеться у повідомленні.

Присутні закупівельники молока зауважили, що ціна на молоко зменшується, бо це зумовлено коливанням цін на ринку регіону, але вони готові шукати вихід із ситуації.

Міський голова зазначив, що необхідно попередити людей, щоб вони не робили поспішні кроки. Укладаючи угоди, потрібно відстоювати інтереси жителів громади і застерегти їх від шахрайства та запропонував провести зібрання сходів сіл для обговорення даного питання.

"Порядок зниження цін повинен бути зазначений у відповідній угоді, підписаній з власниками великої рогатої худоби за погодженням в. о. старост. У грмаді необхідно оголосити та провести конкурс: «Кращий закупівельник молока». Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Кокітко озвучила необхідність укладання соціальних угод із заготівельниками молока. Сплачені кошти будуть направлені на розвиток інфраструктури відповідних сіл, на ремонт доріг, покращення якості випасів та надання підтримки громадянам, що мають у своєму господарстві велику рогату худобу.

Закупівельники молока підтримали необхідність розвитку села та погодились на пропозицію щодо потреби укладання соціальних угод та звіту про використання коштів на сходах жителів сіл. Гарною новиною стало те, що у жителів нашої громади, які утримують 3 і більше корів є можливість отримати за кошти обласного бюджету доїльні установки для своїх особистих селянських господарств", - інформує прес-служба.фото прес-служби міськради

2 коментарі:

  1. Анонім11.04.17, 12:03

    Не здавай де дешевше а здавай де дороще, а може якщо молоковоз платить на закупівлю молока дешевше то це називається конкуренція? ПЛАТИ ДОРОЖЧЕ І ЛЮДИ ПОТЯНУТЬСЯ !!! Дебилізм МР.

    ВідповістиВидалити
  2. Анонім12.04.17, 16:20

    Мені здається, що цими соціальними угодами заготівельники куплять сільську й міську владу, а далі за безцінь будуть купувати молоко в людей. Бо чому ж тоді наших "керовніков" громади більш хвилюють соціальні угоди, ніж ціни? Недарма ж мер застерігає сільських бабусь від шахраїв, які купують за вищу ціну? А ті, що за нижчу, але підписали соціальну угоду, хіба не шахраї? Тим більше, що на цій так званій нараді сидять його подєльники, які вже заборгували величезні суми селянам за здане молоко. Але про це на нараді - нічичирк!!!

    ВідповістиВидалити