Продається повністю готовий для проживання будинок зі всіма меблями та побутовою технікою. Загальна площа 105 кв.м. Зроблено ремонт. Опалення: газ і тверде паливо. Є літня кухня, новий великий гараж. Ціна за домовленістю. Тел: (097) 519-04-94

27 березня 2017

У Баранівській гімназії провели майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки


До Міжнародного дня лялькаря (21 березня) у бібліотеці Баранівської гімназії з 17 по 24 березня проходила виставка ляльок, які власноруч виготовили вихованці гуртка «Чарівна майстерня».

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівській гімназії.

"У бібліотеці гімназії з 17 по 24 березня проходила виставка ляльок, виготовлених власноруч вихованцями гуртка «Чарівна майстерня» (керівник гуртка Тетяна Бабіч) та майстра декоративно-прикладного мистецтва Руслани Ткачук", - йдеться у повідомленні.

У п'ятницю, 24 березня, керівник гуртка «Чарівна майстерня» Тетяна Бабіч та майстер декоративно-прикладного мистецтва Руслани Ткачук провели для всіх бажаючих у бібіліотеці навчального закладу майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки.

Лялька – це справжнє диво, що чарує своєю загадковістю і дарує можливість у будь-якому віці поринути в безтурботний світ дитинства, торкнутися найніжніших струн душі, - запевняє Тетяна Бабіч, - Народна лялька-мотанка, зроблена майстром власноруч, сповнена позитивної енергії, любові та тепла, - додає Руслана Ткачук.фото Баранівської гімназії

Немає коментарів:

Дописати коментар