11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

27 березня 2017

Мешканці міста Баранівка долучилися до «Великої української ходи»


27 березня у Баранівці на вулиці Соборній пройшла всеукраїнська акція «Велика українська хода». Її організатором є Катерина Валевська - військовий журналіст, учасниця Революції гідності, волонтер.

«Велика українська хода» - акція, яка стартувала у 2014 році з Майдану Незалежності. Вона була організована на честь героїв Майдану, героїв АТО та заради миру і перемоги України. Йдучи від міста до міста, учасники акції прагнуть духовно об'єднати український народ у спільній боротьбі проти російського окупанта.

«Їду по Україні, збираю найсильніші думки патріотів-українців, які пишуть на прапорах своїх міст, бо думка у людини – це найважливіше. Вони йдуть до Бога і таким чином, разом з вами, наближаємо наш час Перемоги», - говорить Катерина Валевська.

Представнки місцевої влади подякували організаторам акції за патріотизм та в знак підтримки передали їм прапор Баранівки, де кожен бажаючий зміг залишити своє послання.


фоторепортаж дивіться тут

1 коментар:

  1. Анонім28.03.17, 05:50

    і є Щевченко правда під а не на постаменті,а де бронзовий ідол дві тони на суму півмільона .Хто в ролі тримайте злоді?

    ВідповістиВидалити