Продається повністю готовий для проживання будинок зі всіма меблями та побутовою технікою. Загальна площа 105 кв.м. Зроблено ремонт. Опалення: газ і тверде паливо. Є літня кухня, новий великий гараж. Ціна за домовленістю. Тел: (097) 519-04-94

02 березня 2017

Заступник начальника обласного ГУНП проведе у Баранівці особистий прийом громадян


10 березня у приміщенні Баранівського відділення поліції особистий прийом громадян проведе заступник начальника ГУНП України в Житомирській області підполковник поліції Артем Лисогор.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівському відділенні поліції.

"10 березня 2017 року з 11.00 до 13.00 год. в приміщенні Баранівського відділення поліції за адресою: м. Баранівка, вул. Тищика, 7 проводитиме особистий прийом громадян заступник начальника Головного управління Національної поліції – керівник патрульної поліції в Житомирській області підполковник поліції Лисогор Артем Володимирович. Попередній запис громадян на прийом здійснюється за тел.: 4-22-24", - йдеться у повідомленні.

За інформацією сайту Головного управління Національної поліції України в Житомирській області, підполковник поліції Лисогор Артем Володимирович, 1983 року народження, на посаді заступника начальника ГУНП в Житомирській області працює з вересня 2016 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар