11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

22 лютого 2017

У міському Будинку дитячої творчості відбувся семінар учителів музичного мистецтва


17 лютого на базі міського Будинку дитячої творчості відбувся семінар учителів музичного мистецтва на тему: «Розвиток творчих здібностей обдарованих дітей засобами музичного мистецтва».

Про це місто Баранівка повідомили у відділі освіти міської ради.

«Методист Ірина Мазур представила ілюстрований виклад теоретичної частини щодо організації роботи з обдарованими дітьми. Педагоги навчальних закладів громади працювали в групах та обговорили методи виявлення й розвитку музичних здібностей учнів, поділилися досвідом подолання факторів, які заважають реалізації творчо обдарованих дітей.

Директор Баранівського міського Будинку дитячої творчості Світлана Туровська провела оглядову екскурсію позашкільним закладом, методист Галина Івлєва ознайомила учасників семінару з досягненням вихованців та системою роботи з обдарованими дітьми.

Яскраві, по-весняному теплі враження справило відкрите заняття народознавчої тематики про свято Стрітення, яке підготували керівники вокальних гуртків Ірина Ільчук та Вікторія Бабінець. Гості та учасники заходу поринули в атмосферу неповторних народних обрядів зустрічі Зими і Весни, головною складовою яких є пісні. Їх майстерно виконали учасники вокальних гуртків міського Будинку дитячої творчості. Пісенно–театралізоване заняття не лише сприяло розвивитку вокально-хорових навичок дітей, а й виховувало повагу до традицій і звичаїв українського народу
», - йдеться у повідомленні.
фото відділу освіти міськради

Немає коментарів:

Дописати коментар