11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

22 лютого 2017

У Дубрівській громаді вшанування учасників бойових дій на території інших держав


15 лютого заступник сільського голови Дубрівської громади Володимир Козиренко та воїни-інтернаціоналісти віддали данину пам’яті всім тим, хто воював, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок.

Про це повідомляє прес-служба Дубрівської територіальної громади.

"15 лютого в Україні відзначається пам’ятна дата – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В Україні цей день приурочений до річниці виведення радянських військ з Афганістану. У Дубрівській громаді в цей день зібрались заступник сільського голови Володимир Козиренко та воїни-інтернаціоналісти, щоб згадати українських хлопців, які побували в пеклі афганської війни, віддати данину пам’яті всім тим, хто воював, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок, данину поваги ветеранам, які живуть поруч із нами і пам’яті тим, кого вже немає в живих", - йдеться у повідомленні.

фото прес-служби Дубрівської громади

Нагадаємо, 27 січня соціальні пацівники Дубрівської громади отримали 6 велосипедів.

Немає коментарів:

Дописати коментар