Продається повністю готовий для проживання будинок зі всіма меблями та побутовою технікою. Загальна площа 105 кв.м. Зроблено ремонт. Опалення: газ і тверде паливо. Є літня кухня, новий великий гараж. Ціна за домовленістю. Тел: (097) 519-04-94

22 лютого 2017

У Дубрівській громаді вшанування учасників бойових дій на території інших держав


15 лютого заступник сільського голови Дубрівської громади Володимир Козиренко та воїни-інтернаціоналісти віддали данину пам’яті всім тим, хто воював, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок.

Про це повідомляє прес-служба Дубрівської територіальної громади.

"15 лютого в Україні відзначається пам’ятна дата – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В Україні цей день приурочений до річниці виведення радянських військ з Афганістану. У Дубрівській громаді в цей день зібрались заступник сільського голови Володимир Козиренко та воїни-інтернаціоналісти, щоб згадати українських хлопців, які побували в пеклі афганської війни, віддати данину пам’яті всім тим, хто воював, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок, данину поваги ветеранам, які живуть поруч із нами і пам’яті тим, кого вже немає в живих", - йдеться у повідомленні.

фото прес-служби Дубрівської громади

Нагадаємо, 27 січня соціальні пацівники Дубрівської громади отримали 6 велосипедів.

Немає коментарів:

Дописати коментар