У Баранівці по вул. Івана Франка, 1 (територія колишнього льонозаводу) відкрилась АВТОМИЙКА Телефонуйте: (063) 815-76-25.

19 лютого 2017

У переддень Дня героїв Небесної сотні у Баранівці вшанували героїв Майдану


Ввечері 19 лютого близько двадцяти мешканців Баранівки зібралися на площі Волі. Люди прийшли з лампадками та квітами, аби молитвою вшанувати пам’ять загиблих героїв Небесної сотні.

Захід розпочався о 17:00 молебнем, який провели священнослужителі Української православної церкви Київського патріархату.

Після спільної молитви всі присутні вшанували пам'ять героїв Майдану хвилиною мовчання, запалили лампадки та поклали квіти до пам’ятного знаку героям Небесної сотні.
12 коментарів:

 1. Анонім20.02.17, 12:06

  Вічна память героям стид і сором меру і його ха---ям

  ВідповістиВидалити
 2. Сам'всунг20.02.17, 12:54

  Віталік, не нервуй, ще не час.
  Схиляємо голову перед загиблими за гідність. Ту гідність Українських синів та дочок, що є безцінною.
  Але не всі це усвідомлюють. Прикро, що такі люди прийшли до влади Нашої громади.
  На цьому заході не мало бути мера. Це ж не його сина там розстрілювали. Не він ночами сивів за свою кровинку, чи сам був учасником.
  Його свита ледь впросила після всіх покладань все ж таки відвідати памятний знак Українських Героїв.
  Опустивши голову, по дорозі ні з ким не вітаючись - прошмигнув. Мовлюв, всі мені не рівня. ...
  Цими діями Олксандрович лишишся не тільки без роботи, а й без слави, без друзів і без честі, яка можливо в тебе раніше була.
  Дякуємо організаторам. Ворощуку з хлопцямт за памятник.
  Слава Героям.

  ВідповістиВидалити
 3. Анонім20.02.17, 13:56

  Хоч і сумбурно трохи, але він правильно каже. Нашу корумповану владу тільки такими методами і можна від корита відігнати. Люди для них - бидло, якому достатньо просто з року в рік обіцянки роздавати і вони голосуватимуть. Але, це ж Баранівка)))

  ВідповістиВидалити
 4. Анонім20.02.17, 14:16

  Що сказати, еврей так би не зробив. Той усім в очі сміється, а своє робить.
  А мер тільки більшу яму риє, ото не здогадується, що однією ногою вже там. Чесно, не думав, що він такий категоричний, хоч голосував за нього.

  ВідповістиВидалити
 5. Анонім20.02.17, 14:54

  Та ви шо, це не його робота іти і кланятися . Йшов як на заклання, так не любить все українське, хоч і бекає, що патріот. Але добре, що хоть пройшовся по центральній вулиці, по якій можна ноги повиломувати. Його підлеглі не чистили цю територію, бо тудою не їздять. А працівники благоустрою на площі прямо перед учасниками мітингу пісок кидали лопатами чуть не поміж очі.Сором!

  ВідповістиВидалити
 6. ТЕРМІНОВО - потрібно хлопакам на передовій МЕДИКАМЕНТИ !!! Прохання до тих, хто може допомогти, без піару-ДОПОМОЖІТЬ!!! Звітність 100%.Бажаючих самим доставити ліки на передову, є вільне місце.

  ВідповістиВидалити
 7. Анонім21.02.17, 16:58

  Якi саме?Дайте перелiк.

  ВідповістиВидалити
 8. Будь які -бішти,шмінти(у хлопців нема ні чого)

  ВідповістиВидалити