Фоторепортаж святкування Дня Героїв дивіться на сторінці спільноти сайту в соціальній мережі Facebook

18 лютого 2017

Юна вокалістка з Баранівки стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу


Вихованка Баранівської школи мистецтв Світлана Дерев'янко стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України», який відбувся 17 лютого у Житомирі.

Про це повідомляє управління культури Житомирської ОДА.

«17 лютого в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олега Ольжича відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою Українського фонду культури «Нові імена України». У конкурсі взяли участь 82 учасники в чотирьох номінаціях. Були представлені конкурсанти із 7 музичних шкіл, 6 шкіл мистецтв, 3 художніх шкіл, Житомирського коледжу культури і мистецтв ім.І.Огієнка Житомирської обласної ради, Житомирської міської гімназії № 23, Житомирського ліцею № 25, Житомирської спеціалізованої школи I-III ступенів № 20», - йдеться у повідомленні.

Члени журі відзначили, що учасники обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу показали достатній рівень виконавської майстерності.

За результатами конкурсу, вихованка Баранівської школи мистецтв Світлана Дерев'янко стала переможцем у номінації "Вокал" і прийматиме участь у щорічному Всеукраїнському огляді-конкурсі за програмою Українського фонду культури «Нові імена України» у Києві.

Результати конкурсу:

Номінація “Вокал”

І місце - Дерев’янко Світлана, Баранівська школа мистецтв, викладач Тимощук О.П., концертмейстери: Савчук В.П., Ябрук О.В.


ІІ місце - не присуджено нікому (рішенням журі одноголосно).
IIІ місце - Марко Яна, КПСМНЗ музична школа № 3 Житомирської міської ради, викладач Потайчук О.А., концертмейстер Корсакевич А.І.


Грамота - Кондратюк Софія, КПСМНЗ музична школа №4 Житомирської міської ради, викладач Синиця Н.Р., концертмейстер Вознюк І.М.

Грамота - Колесник Анастасія, КПСМНЗ музична школа №4 Житомирської міської ради, викладач Синиця Н.Р., концертмейстер Вознюк І.М.


Номінація “Інструментальне виконавство”

І місце - Дубівка Олександра (гітара), Коростишівська ДМШ, викладач Дубівка Т.Ф.
І місце - Панченко Дмитро (саксофон), Житомирський коледж культури і мистецтв ім.І.Огієнка Житомирської обласної ради, викладач Новак О.В.
ІI місце - Федун Анна (скрипка), Бердичівська музична школа, викладач Марців І.М., концертмейстер Ящук Л.Я.
ІI місце - Іллюк Ангеліна (скрипка), Коростенська міська школа мистецтв ім.А.Білошицького, викладач Караулова В.М., концертмейстер Саух Н.В.
ІIІ місце - не присуджено нікому (рішенням журі одноголосно).

Номінація “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”

І місце - Куценко Даніїл, КПСМНЗ ХШ Житомирської міської ради, викладач Носок С.О.
ІІ місце - Рубченко Святослав, Овруцька дитяча художня школа, викладач Кравчук Ю.П.
ІІІ місце - Кищак Дарина, Пулинська школа мистецтв, викладач Рачкован О.М.
ІІІ місце - Кузьміна Софія, Андрушівська школа мистецтв, викладач Чупринська Л.В.

Грамота - Мирошниченко Юлія, Новоград-Волинська ШМ, викладач Клічановська О.В.
Грамота - Ярощук Ілона, Новоград-Волинська ШМ, викладач Романюк О.О.
Грамота - Петренко Юлія, Коростенська ШМ ім.А.Білошицького, викладач Аловська Н.Л.
Грамота - Зорнік Софія, Коростишівська художня школа, викладач Мілюхіна О.М.
Грамота - Кудрицький Віктор, Малинська школа мистецтв, Дзицюк Л.Л.
Грамота - Габрійчук Тетяна, КПСМНЗ художня школа Житомирської міської ради, викладач Дімендштейн С.Л.

Номінація “Поезія”

І місце - Шарандак Валерія, Житомирська спецшкола № 20, викладач Лубківська І.О.
ІI місце - Жуковська Анастасія, Житомирський ліцей №25, керівник Рудак М.А.
ІІI місце - Соколова Анастасія, Житомирська міська гімназія №23, викладач Кирик Н.М.

Грамота - Штільгойз Олександр, Житомирський ліцей №25, керівник Рудак М.А.



фото з сайту управління культури ЖОДА

1 коментар: