Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

23 січня 2017

Покладання квітів та хвилина мовчання: у Баранівці відзначили День Соборності України


22 січня, в День Соборності України, близько двох десятів людей зібрались на площі Волі, щоб вшанувати пам’ять про загиблих за незалежність нашої держави та покласти квіти до пам'ятних знаків.

На ценральній площі Баранівки представники районної влади, політичних партій, громадських об'єднань та учасники АТО вшанували пам’ять про загиблих за незалежність України хвилиною мовчання.

Саме 22 січня 1919 року відбулася доленосна для нашої державності подія – підписання Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

«Соборна Україна - це велика міцна родина, про яку треба турбуватись та захищати. Символічно, що саме в цей день, 22 січня 2014 року, кращі сини українського народу загинули під час Революції Гідності. Ми всі свідомі в тому, що лише в єдності дій, соборності наших душ ми розбудуємо могутню Україну», - сказав голова райради Сергій М’ялківський.

Завершився мітинг церемонією покладання квітів до пам’ятного знаку героям Небесної сотні, героям УПА та майбутнього пам'ятного знаку загиблим героям АТО з Баранівського району.