Продається повністю готовий для проживання будинок зі всіма меблями та побутовою технікою. Загальна площа 105 кв.м. Зроблено ремонт. Опалення: газ і тверде паливо. Є літня кухня, новий великий гараж. Ціна за домовленістю. Тел: (097) 519-04-94

09 січня 2017

У Баранівському районі 2 жінки поцупили з комори підприємства 4 мішки зерна


3 січня дві жительки села Смолдирів Баранівського району вкрали з комори місцевого підприємства 4 мішки зерна. Однак на відстані 300 метрів від підприємства їх затримав начальник охорони.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівському відділенні поліції.

"3 січня близько 19:00 год дві жительки села Смолдирів прибули на територію підприємства, що функціонує в тому ж селі, з метою вчинення крадіжки. Зловмисниці, скориставшись тимчасовою відсутністю охорони, пройшли на територію комори підприємства і таємно вчинили крадіжку 118 кг плющеного зерна (пшениця, овес, ячмінь), чим заподіяли матеріального збитку для підприємства на 354 гривні. Однак довести намір до кінця їм не вдалося. Із вкраденим зерном, яке містилось у 4-х мішках, на відстані 300 метрів від підприємства їх затримав начальник охорони", - повідомили у відділенні поліції.

Немає коментарів:

Дописати коментар