11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

02 грудня 2016

Школярі Баранівського району взяли участь в олімпіаді з трудового навчання


27 листопада у Баранівській гімназії пройшов районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Учасники виконували теоретичну (у формі тестів) та практичну роботи.

Про це місто Баранівка повідомили у Баранівському районному методично-інформаційному центрі.

"В олімпіаді з технічної праці взяли участь учні 9 та 11 класів із 14 заганоосвітніх навчальних закладів району. Учні 9 класу виготовляли рамку для фото, а 11 класу - фігуру шахматного коня (об’ємна різьба). Матеріали та комплектуючі для виконання практичної роботи підготував Полянський С.Ф., учитель трудового навчання Кам’янобрідської школи.

В олімпіаді з обслуговуючої праці взяли участь учні 9 та 11 класів із 6 ЗНЗ району. Для належного проведення практичної частини необхідно було взяти із собою навчальний інвентар для пошиття учнями 9 класу дитячого фартушка, а 11класу – безрукавки. Дитячі фартушки та безрукавки було передано вихованцям дошкільного навчального закладу «Сонечко» (корпус №2), що знаходиться по вулиці Соборній", - йдеться у повідомленні.

Переможцями районного етапу олімпіади з трудового навчання стали:
  • Назар Бричковський, учень 9 класу Баранівської гімназії;
  • Анна Поваліхіна, учениця 9 класу Баранівської гімназії;
  • Микола Стельмах, учень 11 класу Баранівської школи №2;
  • Тетяна Панчук, учениця 11 класу Баранівської школи №2.
фото Баранівського РМЦ

1 коментар: