22 травня з 9:00 до 17:00 у зв'язку із ремонтними роботами буде відключено електропостачання в Баранівці по вулицях та провулках Софіївських і Пилипа Орлика, - РЕМ

01 грудня 2016

У міському Будинку культури презентували нову книгу відомого баранівського поета


22 листопада у міському Будинку культури ім. Анатолія Пашкевича відбулась презентація нової книги лікаря-анестезіолога за професією та поета і письменника за покликанням - Ігоря Бєлякова.

З нагоди презентації книги під назвою "Життя стежина" у міському Будинку культури ім. Анатолія Пашкевича відбувся творчий вечір поезії Ігоря Бєлякова за участі його брата Геннадія Бєлякова, автора музики на вірші поета, творчих колективів міського Будинку культури, учнів місцевих загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців Будинку дитячої творчості та учнів Баранівської школи мистецтв.

"Книга скоадається з трьох частин. В першій частині твори, які вже бачили світ у поетичній збірці "Долі на зустріч". Друга частина - це нові твори в яких відображені роздуми про тривожне сьогодення. Тому мабуть вона навіває смуток і сум, та ще тривогу за завтрашній день... Частина третя - то невелиуі оповідання, спалахи пам'яті, сторінки із життя. Я вірю в завтра і в людей...", - розповів автор книги Ігор Бєляков.
фоторепортаж дивіться тут

Немає коментарів:

Дописати коментар