22 травня з 9:00 до 17:00 у зв'язку із ремонтними роботами буде відключено електропостачання в Баранівці по вулицях та провулках Софіївських і Пилипа Орлика, - РЕМ

18 грудня 2016

Двох учасників АТО з Баранівського району нагородили медалями "За жертовність"


Двох учасників антитерористичної операції з Баранівського району нагородили медалями Української православної церкви Київського патріархату "За жертовність та любов до України".

Про це місто Баранівка повідомив депутат райради Олег Ковальський.

"Бійця окремої тактичної групи імені капітана Воловика добровольчого батальйону "Правий сектор" Андрія Хіміча та військовослужбовця батальйонно-тактичної групи 80 окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України Василя Цукорового нагородили медалями Української православної церкви Київського патріархату "За жертовність та любов до України" . Нагороди хлопцям вручив благочинний Баранівського та Новоград-Волинського округу Української православної церкви Київського патріархату протоієрей Геннадій Пограничний. За словами бійців, вони не вважають ці нагороди власними, а рахують їх відзнакою всіх своїх побратимів, з ким вони плі-о-пліч боронили Україну. Я дуже пишаюся тим, що в нашому районі є особистості, які боронили нашу державу як в лавах Збройних сил України, так і добровольчих батальйонів. Ці люди є прикладом мужності та патріотизму. Вони є прикладом для всіх і кожного з нас", - сказав Олег Ковальський.

1 коментар: