Потрібні робітники на лісопильне підприємство в місті Баранівка. Тел. (098) 451-96-39.

23 грудня 2016

У Баранівці в місцевому храмі вшанували пам’ять святителя Миколая Чудотворця


19 грудня у Баранівці близько півсотні місцевих вірян зібралися у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, щоб вшанували пам’ять святителя Миколая Чудотворця та взяти участь у святковій літургії.

Про це повідомляє прес-служба Баранівського благочиння Української православної церкви Московського патріархату.

"19 грудня православна церква вшановує пам’ять святителя Миколая Чудотворця! У цей день у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Баранівка відбулась святкова Божественна літургія з особливим торжеством, яку очолив настоятель храму благочинний округу прот. Роман Клим у співслужінні клірика храму ієр. Олександра Полюшкевича.

З самого ранку до храму стікалися численні віруючі, яких цього дня об’єднала духовна радість і святковість події. У піднесеному настрої йшли дорослі та діти, несучи у серцях любов до Господа, його Пречистої Матері та улюбленого святого. Кожен з нас, доволі часто молитовно звертається до святителя Миколая. У самих буденних питаннях швидко нам допомагає угодник Божий. Недаремно його всі люблять та поспішають у храм в дні його пам’яті. Знаючи, що святий Миколай допомагав та любив усіх, і тому ми усі з молитвою приступаємо до нього з вірою, що наші молитви будуть почуті.

Під час богослужіння особливо підносились молитви до всемилостивого Бога та святителя Миколая Чудотворця за мир та спокій в Україні. В цьому році вихованці недільної школи храму особливо з неабияким нетерпінням чекали цього свята. Так як вони підготували для прихожан пісенні привітання та віншування зі святом Миколая, чимало діточок розповідали віршики про святого Миколая, і тому на його честь лунали вірші та пісні.

У своїх молитвах діти, здіймаючи рученята, звертались до святого Миколая з проханням зберегти Україну у мирі та вірі до все милостивого Господа… Символічно стало дарувати подарунки у цей день на згадку про те, що св. Миколай обдаровував усіх нужденних, та щедро подавав милостиню, і у цей визначний день прот. Роман Клим дарував присутнім подарунки та вітав зі святом Святого Миколая Чудотворця", - йдеться у повідомленні.фото прес-служби Баранівського благочиння

Немає коментарів:

Дописати коментар