Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

12 грудня 2016

Представників міської ради просять з'явитися на засідання суду по справі ТОВ "Еко Нова"


Баранівська райдержадміністрація просить представників міської ради з'явитися на засідання Житомирського окружного адміністративного суду по справі ТОВ "Еко Нова", яке відбудеться 13 грудня.

Про це йдеться у відкритому листі-зверненні, опублікованому на офіційному сайті Баранівської райдержадміністрації.

"У Житомирському окружному адміністративному суді слухається справа за позовом ТОВ «ЕКО НОВА» до управління екології Житомирської облдержадміністрації про скасування відмови у наданні дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря утилізатору небезпечних відходів, що розташований за адресою: м. Баранівка, вул. І.Франка,104а. За рішенням суду Баранівську міську раду та райдержадміністрацію залучено до справи як третіх осіб без самостійних вимог. Однак 26 листопада 2016 року на засідання до суду не прибули представники Баранівської міської ради, хоча у відповідності до законодавства були повідомлені про час і місце розгляду справи. Наступне засідання суду відбудеться 13 грудня 2016 року. У зв’язку з цим просимо керівництво Баранівської міської ради прибути на засідання або забезпечити участь в ньому свого представника та підтримати на суді громадськість Баранівки про небажання розміщення на території міста підприємства, яке несе потенційну екологічну загрозу місту та його жителям згідно громадських слухань та відповідних рішень місцевих рад", - йдеться у листі.

Нагадаємо, на початку жовтня Мінприроди анулювало ліцензію підприємства "Еко Нова" на право впровадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами.