11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

17 грудня 2016

У Баранівці мають встановити 82 світлоточки на 12 вулицях та провулках міста


Баранівська міська рада планує найближчим часом покращити мережу вуличного освітлення. Загалом мають встановити 82 світлоточки на 12 вулицях та провулках міста. Необхідні матеріали вже закупили.

Про це повідомляє прес-служба Баранівської міської ради.

"Мережа вуличного освітлення Баранівки найближчим часом стане кращою, адже закуплено необхідні матеріали для встановлення на вулиці Фарфоровій - 1 світлоточка, на провулку Фарфоровому - 3 світлоточки, на вулиці Пилипа Орлика - 6 світлоточок, на провулку Пилипа Орлика - 6 світлоточок, на вулиці Спортивній - 7 світлоточок, в районі лісосмуги поблизу ДОСААФ - 5 світлоточок, на вулиці Незалежності - 7 світлоточок, на вулиці Зеленій 7 світлоточок, на вулиці Сковороди 11 світлоточок, на вулиці Європейській - 4 світлоточки, на І-му провулку Звягельському - 3 світлоточки, на провулку Червоному - 12 світлоточок та на ІІ-му провулку Гагаріна - 10 світлоточок", - йдеться у повідомленні.

Немає коментарів:

Дописати коментар