Продається повністю готовий для проживання будинок зі всіма меблями та побутовою технікою. Загальна площа 105 кв.м. Зроблено ремонт. Опалення: газ і тверде паливо. Є літня кухня, новий великий гараж. Ціна за домовленістю. Тел: (097) 519-04-94

06 листопада 2016

Баранівський “Керамік” знявся з участі в обласній Першості по футболу


Баранівський “Керамік” знявся з участі в Першості Житомирської області по футболу, а спостерігач матчів під егідою обласної федерації футболу Леонід Тілько відсторонений від своїх обов’язків.

Про це повідомляє сайт Житомирської обласної федерації футболу.

Як зазначено у рішенні комітету арбітрів Житомирської обласної федерації футболу від 1 листопада 2016 року, спостерігач матчів під егідою ЖОФФ Леонід Тілько відсторонений від своїх обов’язків за порушення морально-етичних та професійних норм поведінки.

Нагадаємо, у матчі V туру фінального етапу обласної Першості по футболу ФК «Керамік» програв удома черняхівському «Техліцею». Після чого тренер "Кераміка" Олександр Драган звинуватив бригаду арбітрів в упередженому суддівстві та зазначив, що спостерігач матчу Леонід Тілько, призначений на гру обласною федерацією футболу, був у нетверезому стані.

Немає коментарів:

Дописати коментар