Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

20 жовтня 2016

У Баранівці за рахунок грошової допомоги жителям міста поглибили ставок


Міськвиконком виділив жителям Баранівки грошову допомогу, яку потратили на поглиблення ставка з метою покращення водовідведення від осель при весняних паводках та розведення домашньої птиці.

Про це повідомляється на сайті Баранівської міської ради.

"Активісти Баранівки на чолі з Дмитром Свіжевським звернулися до Баранівського міського голови Анатолія Душка з заявою про необхідність поглиблення ставка, який знаходиться у так званому мікрорайоні Олійниця для покращення водовідведення від осель при весняних паводках та для розведення домашньої водоплавної птиці. Жителі міста зібрали кошти для початку робіт. Бюджетною комісією спільно з міським головою було прийнято рішення про надання допомоги, а виконавчий комітет міської ради виділив кошти на виконання робіт по поглибленню ставка. У понеділок, 17 жовтня, Баранівська міська рада надала КАМАЗ, а КП «Баранівка міськводоканал», в особі директора Юрія Дерев’янка, – екскаватор-навантажувач АТЕК і на Олійниці розпочалися роботи", - йдеться у повідомленні.

Як повідомили місто Баранівка у міській раді, кошти для проведення вищезазначених робіт були виділені рішенням міськвиконкому від 28 вересня, шляхом надання грошової допомоги жителям міста на лікування та покращення матеріально-побутових умов проживання.

Нагадаємо, 22 серпня міськвиконком виділив близько 40 тис. грн грошової допомоги жителям багатоповерхівки по вул. Звягельській для проведення ремонту покрівлі будинку.фото з сайту Баранівської міськради