22 травня з 9:00 до 17:00 у зв'язку із ремонтними роботами буде відключено електропостачання в Баранівці по вулицях та провулках Софіївських і Пилипа Орлика, - РЕМ

20 жовтня 2016

У Баранівці за рахунок грошової допомоги жителям міста поглибили ставок


Міськвиконком виділив жителям Баранівки грошову допомогу, яку потратили на поглиблення ставка з метою покращення водовідведення від осель при весняних паводках та розведення домашньої птиці.

Про це повідомляється на сайті Баранівської міської ради.

"Активісти Баранівки на чолі з Дмитром Свіжевським звернулися до Баранівського міського голови Анатолія Душка з заявою про необхідність поглиблення ставка, який знаходиться у так званому мікрорайоні Олійниця для покращення водовідведення від осель при весняних паводках та для розведення домашньої водоплавної птиці. Жителі міста зібрали кошти для початку робіт. Бюджетною комісією спільно з міським головою було прийнято рішення про надання допомоги, а виконавчий комітет міської ради виділив кошти на виконання робіт по поглибленню ставка. У понеділок, 17 жовтня, Баранівська міська рада надала КАМАЗ, а КП «Баранівка міськводоканал», в особі директора Юрія Дерев’янка, – екскаватор-навантажувач АТЕК і на Олійниці розпочалися роботи", - йдеться у повідомленні.

Як повідомили місто Баранівка у міській раді, кошти для проведення вищезазначених робіт були виділені рішенням міськвиконкому від 28 вересня, шляхом надання грошової допомоги жителям міста на лікування та покращення матеріально-побутових умов проживання.

Нагадаємо, 22 серпня міськвиконком виділив близько 40 тис. грн грошової допомоги жителям багатоповерхівки по вул. Звягельській для проведення ремонту покрівлі будинку.фото з сайту Баранівської міськради

17 коментарів:

 1. Анонім20.10.16, 09:34

  грошову допомогу повині надавати нужденим,а ці роботи повині робити за рахунок місцевого бюджету

  ВідповістиВидалити
 2. Анонім20.10.16, 10:23

  Якесь двояке відчуття. Наче і справа добра робиться, але разом з тим і спосіб у який вона втілена в життя дійсно якийсь не зовсім правильний.

  ВідповістиВидалити
 3. Анонім20.10.16, 12:32

  можливо ви могли б врятувати чиєсь життя

  ВідповістиВидалити
 4. там та водоплавна птиця і так плаває... хочуть поглибити і потім купатися там і розпивати спирте на березі...

  ВідповістиВидалити
 5. краще б звернулися б про покращення дорожнього покриття по вул Шевченка...

  ВідповістиВидалити
 6. Анонім20.10.16, 13:28

  Так, це неправильно, але фінансово виправдано. Просто якщо це робити правильно, то треба розроблювати проектно-кошторисну документацію і т.д. і т.п. В результаті на поглиблення ставка треба буде в 2-3 раза більше грошей витратити.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім20.10.16, 13:46

   цю лапшу комусь іншому будете розказовати,виписати ескаватора можна і без проектно-кошторисної документації

   Видалити
 7. Анонім20.10.16, 15:35

  Щодо поглиблення ставка для загального водокориставання то однозначно молодці.
  А от інший ставок, яким вже більш як 50 років користувались місцеві жителі в центрі мікрорайону Заріччя, дехто однозначно незаконно прихватив у свої руки, оскільки в межах населених пунктів забороняється обмеження будь-яких видів загального водокористування, крім випадків, визначених законом.
  Так що просимо пана мера розібратись з цим питанням

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім20.10.16, 21:56

   А мер і віддав цей ставок у Заріччі у приватні руки.

   Видалити
  2. Анонім21.10.16, 09:33

   Просимо Анатолія Олександровича висвітлити ситуацію щодо ставка в центрі Заріччя чи тут на сайті, чи на сайті мерії чи через газету "Слово полісся".

   Видалити
 8. Анонім20.10.16, 16:39

  Хто у міській раді пише ці тексти? "Активісти Баранівки на чолі з предводітелем звернулися до мера..." Невже не можна писати як є насправді? Мовляв "прийшли жителі, які живуть біля ставка і попросили допомоги..." Взяли моду пхати це слово "активісти" куди треба і не треба.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім24.10.16, 15:52

   жаба давить анон... Якщо так тоді з предводієм,а на справді так і було.

   Видалити
 9. Анонім24.10.16, 16:11

  Шановні якщо маєте писати тоді пишіть,що люди які тут проживають назбирали більш як 6 тисяч гривень,а не тільки м/р ...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім24.10.16, 17:14

   Про ваші зібрані 6 тисяч міська рада ніколи не напише. Бо ви зі своїми зібраними грошима це вписуєтесь в картинку піару "роботи" міської ради.

   Видалити
  2. Анонім24.10.16, 23:49

   Спочатку прочитайте уважно, а потім подумайте чи потрібна комусь ваша репліка, бо у повідомленні міської ради написано: "Жителі міста зібрали кошти для початку робіт."

   Видалити
  3. Анонім25.10.16, 09:39

   Але про суму цих коштів "скромно" промовчали.

   Видалити