11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

07 вересня 2016

У Баранівський район привезуть вакцину для профілактики туберкульозу у дітей


У Житомирську область надійшла вакцина для профілактики туберкульозу у дітей. Після її розподілу по районах відповідно до кількості дітей, вакцину привезуть у Баранівський район.

Про це повідомив начальник відділу мобілізаційної роботи та спецпитань управління охорони здоров'я ЖОДА Сергій Березовський.

«Вакцина вже завезена на базу спецмедпостачання у кількості 27 тис. 240 доз. Наразі управління охорони здоров’я готує відповідний наказ щодо розподілу вакцин по містах та районах області. Вакцина буде розподілена відповідно до кількості дітей і до кінця цього тижня вона вже буде на місцях», – розповів Сергій Березовський.

Довідково: щеплення БЦЖ не захищає від зараження збудником туберкульозу, але воно реально захищає від переходу прихованої інфекції в явну хворобу (приблизно у 70% щеплених), і практично на 100% захищає діток від важких форм туберкульозу – від туберкульозного менінгіту, туберкульозу кісток і суглобів та важких форм туберкульозу легенів. Саме застосування вакцини БЦЖ дозволило добитися значного зниження захворюваності дітей на туберкульоз взагалі, і зокрема, вже багато років, не спостерігається випадків туберкульозного менінгіту у щеплених дітей.

Щеплення БЦЖ, як правило, робиться в пологовому будинку на четвертий день життя дитини, в ліве плече, на кордоні його верхньої та середньої третини.

Немає коментарів:

Дописати коментар