Продаж, втановлення та ремонт кондиціонерів у Баранівці та ближніх містах і селах. Заправка автокондиціонерів. Магазин "ОКО" м.Баранівка, вул.Соборна, 6. Тел. (04144) 3-11-33, (067) 304-25-57.

05 травня 2016

У Баранівці відбувся розіграш Кубка з волейболу пам'яті Миколи Якобчука


2 травня у Баранівці відбувся XXI відкритий розіграш Кубка з волейболу, присвяченого пам'яті видатного спортсмена, волейболіста та тренера Миколи Володимировича Якобчука.

У волейбольному турнірі прийняли участь шість команд: Житомир, Шепетівка, Понінка, Кам'яний Брід, а також збірна міста Баранівки та команда Баранівської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

У результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда з міста Житомир. Гравці збірної Баранівки посіли друге місце. Третє місце вибороли волейболісти з Шепетівки.

фото Володимира Мельника

1 коментар:

  1. Анатолій06.05.16, 12:06

    Боротьба була справді напруженою, переможених не було. Шкода, що на сайті немає відео. Респект організаторам, Тодоренку зокрема. Цьогоріч порадували райрада та держадміністрація своєю участю в проведенні турніру. Є всі підстави сподіватись, що цей чудовий кубок знову збире волейбольну спільноту краю 2 травня 2017 року, щоб вшанувати пам`ять нашого славного земляка.

    ВідповістиВидалити