11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

14 грудня 2015

Баранівські каратисти завоювали на чемпіонаті області призові місця


5 грудня у Житомирі пройшов відкритий чемпіонат по кіокушинкай карате серед дітей, юніорів, дорослих та ветеранів, на якому 5 із 6 учасників команди Баранівки вибороли призові місця.

Про це місто Баранівка повідомив тренер баранівської секції з кіокушинкай карате В’ячеслава Шкула.

"5 грудня у Житомирі пройшов відкритий чемпіонат з кіокушинкай карате серед дітей, юніорів, дорослих і ветеранів. У змаганнях взяли участь до 300 спортсменів з Житомира, Новограда-Волинського, Бердичева, Баранівки та Нової Борової. Нашу команду представляли 6 бійців, із них 5 - завоювали призоі місця", - розповів В’ячеслава Шкула.

У результаті змагань, у відповідних вікових категоріях, представники баранівської команди вибороли натупні місця: Панчук Ілля - IV місце, Мельник Віталій, Ковальчук Ігор та Кондрай Ульян - III місце, Усачов Дмитро та Віктор Майструк - I місце.

Крім того, тренер баранівської секції В’ячеслава Шкула був нагороджений Подякою за вагомий внесок у розвиток кіокушинкай карате у Житомирській області.


фото В’ячеслава Шкули

4 коментарі:

 1. Анонім15.12.15, 11:21

  Молодці! Так тримами! Баранівка багата на таланти!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Анонім15.12.15, 15:47

  5 із 6 на призових місцях, це реально круто, значить тренер те що треба!

  ВідповістиВидалити
 3. Анонім15.12.15, 18:50

  Так, у нас талановита молодь! Нещодавно на фестивалі "Кришталеві нотки" наша Світлана Дерев’янко стала абсолютною переможницею у номінації "солісти", а наша команда зайняла перше загальнокомандне місце. Тільки про це чомусь не написали...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. http://baranivka.blogspot.com/2015/11/blog-post_47.html

   Видалити