Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

25 листопада 2015

Баранівське відділення поліції увійшло до складу Новоград-Волинського відділу


У Житомирській області реформовано міські та районні відділи міліції. По області створено відділи та відділення поліції. Баранівське відділення поліції увійшло до складу Новоград-Волинського відділу.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в Житомирській області.

«По області створено відділи та відділення поліції. До складу Бердичівського відділу поліції ввійшли: Андрушівське, Любарське, Ружинське, Чуднівське відділення поліції. До складу Житомирського відділу поліції увійшло Житомирське відділення поліції. Коростенський відділ поліції включає: Лугинське, Народицьке, Овруцьке і Олевське відділення поліції. Коростишівський відділ поліції складається з: Брусилівського, Володарськ-Волинського, Малинського, Попільнянського, Радомишльського і Черняхівського відділень поліції. До складу Новоград-Волинського відділу поліції ввійшли: Баранівське, Ємільчинське, Романівське і Червоноармійське відділення поліції», - йдеться у повідомленні.

Державтоінспекція продовжує забезпечувати нагляд за безпекою дорожнього руху. Поступово функції інспекторів ДАІ перейдуть до патрульної поліції.

"Нині до структури обласного органу поліції - Головного управління Національної поліції в Житомирській області - входять 10 управлінь, 6 відділів та 5 секторів. Упродовж перехідного періоду, відповідно до Закону України «Про Національну поліцію», ДАІ продовжує забезпечувати нагляд за безпекою дорожнього руху. Поступово функції інспекторів Державтоінспекції перейдуть до патрульної поліції" – зазначає прес-служба.

Реформування триватиме близько трьох місяців. За цей час кожен працівник, призначений для тимчасового виконання завдань, має пройти переатестацію та конкурсний відбір.