Потрібні робітники на лісопильне підприємство в місті Баранівка. Тел. (098) 451-96-39.

28 серпня 2015

Художник з Баранівки передав бійцям на Схід прапори з образами святих


26 серпня на схід України, бійцям 10-го мотопіхотного батальйону 59-ї окремої мотопіхотної бригади, відвезуть прапори з образами святих від баранівського художника Володимира Кравчука.

"Ми дізнались, що до бійців 10-го мотопіхотного батальйону їдуть волонтери. І ми вирішили передати їм вісточку - два національні прапори, розписані образами святого Спаса та архангела Михаїла з тим, щоб вони стали їм там справжніми оберегами", - розповів Володимир Кравчук.

Доправить прапори Микола Тулісов, який в зоні АТО вже відвоював більше року в складі 10-го мотопіхотного батальйону, а тепер допомагає своїм бойовим побратимам.

"Сьогодні відправляємось у Миколаївську область, де проходить доформування 10-го мотопіхотного батальйону. Прапори хлопцям обов'язково передам. Однак всі ми розуміємо, що треба не тільки прапори, але і щось більш матеріальніше. Над цим зараз і працюємо: їдемо, забираємо техніку для ремонту", - сказав Микола Тулісов.Нагадаємо, 23 серпня Володимир Кравчук презентував свої твори на сакральну тематику.

Немає коментарів:

Дописати коментар