22 травня з 9:00 до 17:00 у зв'язку із ремонтними роботами буде відключено електропостачання в Баранівці по вулицях та провулках Софіївських і Пилипа Орлика, - РЕМ

28 серпня 2015

У Баранівському районі невідомі відкрили шлюз і спустили воду з річки


26 серпня у селі Іванівка Баранівського району невідомі відкрили шлюз гідроспоруди на річці Смолка і спустили воду. Правоохоронці шукають винних, а Держекоінспекція визначає обсяги заподіяної шкоди.

Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції у Житомирській області.

"На телефон «гарячої лінії» Державної екологічної інспекції у Житомирській області надійшло повідомлення про те, що в селі Іванівка Баранівського району на річці Смолка 26 серпня близько 11 год. невідомі особами розблокували гідроспоруду та опустили один шлюз, в результаті чого значна кількість води пішла по течії нижче дамби. Внаслідок аварійного скиду води з водного об'єкту через дамбу далі по течії річки перемістились водні живі організми. На даний час обставини незаконного спуску води встановлюють працівники Баранівського РВ УМВС України в Житомирській області. Державна екологічна інспекція у Житомирській області визначає обсяги заподіяної шкоди", - йдеться у повідомленні.

фото прес-служби Держекоінспекції

Немає коментарів:

Дописати коментар