11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

11 серпня 2015

Баранівська міська рада збирається ліквідувати пост Державтоінспекції


11 серпня Баранівська міська рада звернулася до управління Державтоінспекції з проханням надати дозвіл на розбирання та ліквідацію посту ДАІ при в'їзді в Баранівку зі сторони Житомира.

Про це повідомляє сайт Баранівської міської ради.

Як зазначено у повідомленні, Баранівська міська рада зверталась до управління Державтоінспекції з проханням здійснити ремонт посту ще у листопаді 2014 року. Однак отримала відповідь, що на його ремонт в управлінні ДАІ немає коштів. Тому міська рада повторно звернулась із проханням надати дозвіл на розбирання та ліквідацію посту.

"11 серпня 2015 року Баранівська міська рада повторно направила лист-прохання про приведення в належний стан приміщення посту ДАІ, або надання дозволу міській раді на розбирання та ліквідацію даного поста", - йдеться у повідомленні.

10 коментарів:

 1. Анонім12.08.15, 00:57

  Правильно. І зробити розв'язку типу "кільце" - менше буде ідіотських аварій. Бо літають же як на ракетах - який там населений пункт, які обмеження швидкості? Кожен - "король дороги"!
  І переходи на Першотравенській пора вже нарешті намалювати.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім12.08.15, 08:46

   На рахунок "кільця" не згоден. Хіба роблять "кільце" на звичайному перехресті? Здається це коли сходиться до купи 5 і більше доріг то роблять "кільце". Там або світлофор треба або обмежити знаками до 40 км/год.

   Видалити
  2. Павло12.08.15, 09:06

   Кільце треба в центрі робити, на площі Волі. На КП нічого не треба, там і так СТОПи висять з другорядної. Треба водіям просто правила виконувати.

   Видалити
  3. Анонім12.08.15, 12:51

   "Ламать - не строить!" З якого це дива міська влада має зносити пост, який знаходиться на землях Служби автомобільних доріг, а сама будівля належить державі? Якщо ж це міська земля, то чому ніхто не ремонтує дорогу? Замість того, щоб щось зносити, міська влада могла б провести конкурс на патріотичне графіті та прикрасити кращим графіті цей пост. А зносити його не потрібно!

   Видалити
 2. Анонім12.08.15, 13:08

  Аноніму 12.08.15 08:46 : Роблять. І на звичайному (таких, до речі, найбільше), і на тристоронньому, та й на будь-якому, якщо це доцільно. А Ви, я бачу, в цій темі не орієнтуєтесь взагалі. То нащо писати про те, про що не маєте уявлення?
  От світлофор там точно буде зайвим, бо щільність і періодичність руху там нерегулярна. Коли нема машин, і горить червоне світло, змушуючи дарма стояти - такі недоцільні зупинки лише дратують і викликають непорозуміння. Отже дуже скоро такий світлофор почнуть ігнорувати, що не покращить а тільки погіршить дорожню ситуацію. А знаки - їх є й так. Можна ще наставити хоч два десятки, але й ті, що є всі страються не помічати.
  Ви хіба не бачили як там під тими знаками машини "літають"? А от кільце змусить скинути швидкість хоч-не-хоч. І будучи раз зробленим, не потребує затрат на обслуговування, не відмовляє і не псується на відміну від світлофора.

  Павлу: На площі Волі воно до чого, те кільце? А на КП знаки висять вже не один десяток років, а їх хтось бачить? Ті, що їдуть з Житомира, чомусь щиро переконані, що раз дорога з столиці, то вона головна. Їм і на думку не спадає, що ій може бути відведена другорядна роль.
  І з тим, що правила треба виконувати, ніхто не сперечається. Але ніхто й не виконує.

  ВідповістиВидалити
 3. Богдан12.08.15, 18:19

  Давно пора цю собачу будку знести. Будівля прямо на перехресті - це ж ідіотизм!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім14.08.15, 13:41

   Законно чи незаконно, нехай зносять!
   Навіщо мерії закони? Достатньо мера і його корони!

   Видалити
 4. Душка Івана заставити ,щоб розібрав то він керував її забудовою , будучи гаїшником району, там того кп і нах..р не треба було, а зараз і потім не потрібно. Будівля не дає повного обзору місцевості , попередні ононіми майбуть мають вади зі здоровям, та і жара дається взнаки,мелють самі нічого не розуміють , але хоч букви знають і пишуть, поносний набір.

  ВідповістиВидалити
 5. Ахахаа.останній коментар супер.хай "будка хабарників" стоїть.просто треба нормальних даішників

  ВідповістиВидалити
 6. Анонім17.08.15, 23:05

  Сама головна окраса міста !!!Скільки було начальств і лише одні додумалися !!!Жалко...Обрізалося рибне місце....Сам давав ))))

  ВідповістиВидалити