Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

22 серпня 2015

У Баранівці до роз’яснювальної роботи щодо субсидій планують залучити листонош


У Баранівці до роз’яснювальної роботи щодо житлових субсидій планують активно залучити листонош, які мають не тільки доставити бланки заяв і декларацій, але й надати допомогу в їх заповненні.

Про це повідомляє радіо "Житомирська хвиля".

За словами керівника регіональної дирекції "Укрпошти" Олександра Нечипорука, до кінця цього тижня планували розповсюдити нову партію бланків заяв та декларацій, але отримали з Києва додаткове завдання не просто доставити бланки, а й надати допомогу в їх заповненні.

"У вівторок ми отримали всю партію бланків, 680 тисяч, приступили до доставки і в суботу ми б завершили цю роботу. Але з'явились суттєві зміни: була проведена селекторна нарада, Прем’єр-міністр доручив не просто доставити бланки, а доставити в кожну домівку і листоношам, працівникам відділень поштового зв'язку, особливо в сільській місцевості, надати допомогу в заповненні заяв і декларацій", - сказав Олександр Нечипорук.

З метою швидко та якісно провести навчання, 25 серпня в районах будуть зібрані всі працівники відділень зв'язку та запрошені районні управління соцзахисту на місцях.

 25 серпня в районах будуть зібрані всі працівники відділень зв'язку, запрошені районні управління соціального захисту на місцях, і ми завершимо навчання. Таким чином, доставка, на вимогу Прем'єр-міністра, буде здійснюватися персонально і той, хто потребує роз’яснень, вони отримають ці роз’яснення. За необхідності потім ці документи можна відправити поштою, щоб вони потрапили до управлінь соціального захисту для прийняття подальших рішень", - зазначив Олександр Нечипорук.