22 травня з 9:00 до 17:00 у зв'язку із ремонтними роботами буде відключено електропостачання в Баранівці по вулицях та провулках Софіївських і Пилипа Орлика, - РЕМ

22 серпня 2015

Баранівський район серед лідерів по кількості відмов у наданні субсидій в області


Баранівський район серед лідерів по кількості відмов у наданні житлових субсидій в Житомирській області. До трійки "лідерів" увійшли також Бердичівський та Овруцький райони.

Про це повідомляє радіо "Житомирська хвиля".

За словами заступника директора департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації Василя Павлюка, Кабінет Міністрів визначив цільові показники кількості призначених житлових субсидій. Для Житомирщини це 136 тисяч домогосподарств, але це не означає, що їх не може бути більше.

"За оперативними даними, 101,5 тисячі домогосподарствам вже призначено житлову субсидію, що становить 92,5 % від кількості справ, які підлягали опрацюванню. Решта справ, а це 6 901, будуть опрацьовані після отримання необхідних даних від організацій-надавачів комунальних послуг. На жаль, мають місце 1 319 відмов у наданні субсидій. Найбільше відмов у Баранівському, Бердичівському, Овруцькому районах, місті Бердичеві та Корольовському районі міста Житомира", – поінформував Василь Павлюк.

Немає коментарів:

Дописати коментар