Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

18 липня 2015

Ще два підприємства у Баранівці збираються забруднювати атмосферне повітря


Товариство з обмеженою відповідальністю "Коломбус Груп" і фізична особа-підприємець Чернявська Ірина Олександрівна збираються отримати дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Про свої наміри товариство з обмеженою відповідальністю "Коломбус Груп" і фізична особа-підприємець Чернявська Ірина Олександрівна повідомляють в оголошенні, опублікованому на сторінках місцевої газети від 18 липня.

Обидва об'єкти господарювання, на які розробляються документи для отримання дозволу на викиди - підприємства по виготовленню деревного вугілля реторним способом та розташовані за адресою: м. Баранівка, вул. І. Франка, 1.

В обох заявах вони повідомляють, що подають документи на реєстрацію, розгляд та погодження у державні органи, уповноважені відповідно до закону видавти документи дозвільного характеру.

"Зауваження та пропозиції громадськості щодо наміру отримання дозволу на викиди для суб'єктів господарювання повинні направлятися на адресу голови Баранівської райдержадміністрації за її відповідною адресою", - йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, екологи звернулися до міліції після перевірки підприємств, які виготовляють пелети і деревне вугілля у Баранівці. Раніше про наміри отримати дозволи на викиди заявляли "Райагропромтехніка" та ТОВ "Еко Нова".