Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

15 липня 2015

Баранівського міського голову просять обмежити розважальні заходи на День міста


Громада села Мирославль та представники духовенства просять Баранівську міськраду обмежити розважальні заходи та провести святкування Дня міста в державницько-патріотичному дусі.

Звернення громади села Мирославль та Благочинного Баранівського округу УПЦ Київського патріархату в особі протоієрея Миколи Геленка від 14 липня було направлено Баранівському міському голові Анатолію Душку.

У ньому люди просять підтримати ініціативу громади села Мирославль та представників духовенства щодо проведення під час святкування Дня міста вечірньої молитви "За Україну, за мир, за героїв України" на площі Волі, а також обмежити розважальні заходи та провести дане свято в державницько-патріотичному дусі.

Нагадаємо, 8 липня церковна громада села Мирославль перейшла до складу Української православної церкви Київського патріархату.

30 коментарів:

  1. Анонім16.07.15, 08:00

    повністю підтримую! навіщо ті фуршети та концерти. зараз не до цього...

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Анонім16.07.15, 13:19

      Ідея варта уваги, гарна й своєчасна. Бентежить інше: невже за Баранівську громаду має вирішувати Мирославська? Ми ж не диктуємо мирославльцям, як відзначати день їхнього села. Вечірню молитву варто провести, але також має бути концерт з патріотичними піснями, парад вишиванок, покладання квітів до пам'ятних знаків усім героям і багато інших заходів. Це ж 450-річчя! Звичайно, не потрібно феєрверків та інших дорогих пережитків радянської минувшини. Пропоную жителям Баранівки надати в міську раду свої пропозиції щодо відзначення Дня міста. Чи в Баранівці вже перевелися активісти?

      Видалити
  2. Анонім16.07.15, 08:22

    Опа Геленко ......да ти ж сам в "каку" будеш св'яткувати в цей день...

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Анонім16.07.15, 09:16

      Кто старое помянет тому глаз вон!

      Видалити
    2. Анонім16.07.15, 15:44

      Він знайде і без святкування)))))))))))))

      Видалити
    3. Анонім16.07.15, 19:03

      Галенко ти вже і в Мирославль заліз???!!!! Коли ти вже наповниш своє черево, ти в Клементалі , в Баранівці, а тепер і Мирославль заліз!!!! Ганьба такій людині, ще до того протоієрей ГАНЬБА !!!!!!

      Видалити
    4. Анонім16.07.15, 19:05

      Анонім16.07.15 09:16
      Кто старое помянет тому глаз вон!

      Яке нафіг старе??? Він і зараз квасить.....перегар за 100 метрів від нього несе коли не зустрінеш.....

      Видалити
    5. Анонім16.07.15, 19:46

      Брехня!

      Видалити
    6. Анонім17.07.15, 08:16

      Ну да брехня церковний вінчик не врахунок.....да там по ходу і не тільки вино

      Видалити
    7. Анонім17.07.15, 08:19

      Диму без вогню не буває

      Видалити
  3. Анонім16.07.15, 09:38

    Почула, що більше 100 тисяч виділялось на свято Міста. Ні хлопці, святкувати треба коли цинки не будуть привозити. Достойно провели Гасюка. Побачили, як кажуть, нашу біду. Люди не зрозуміють тих феерверків. А звернення цих громад - хтось продумав! І кошти на дитсадок лишаться. А з преміями в міськраді - забудьте. Не час.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Анонім17.07.15, 10:25

      А 250 тисяч нехоч !!!!! На святкувані простіше вкрасти.

      Видалити
  4. колян16.07.15, 14:04

    Громадський діяч наш Олежка
    Разом з протоієреєм Геленко
    Чудову триматимуть віжка
    І їдитимуть помаленьку
    До повного аж до краєчку
    Святого Вкраїнського Слова
    І ви не поріте гарячку
    А буде Украєнська Мова

    ВідповістиВидалити
  5. Анонім16.07.15, 15:11

    На сесії десь там лише згадали за якесь там звернення.

    ВідповістиВидалити
  6. Анонім16.07.15, 22:02

    а когда день города?

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Анонім17.07.15, 10:37

      Як завжди, 21 вересня, у День Різдва Пресвятої Богородиці.

      Видалити
  7. Анонім16.07.15, 23:52

    Свою першу (сподіваюсь, що вона ж і остання!!!) зустріч з Геленком особисто я запам'ятала назавжди! Коли згадую, мурашки по кожі! Це було на початку 2014 року. Ми привезли на "швидку" дитину з високою температурою, із пневмонією... І поки чекали в коридорі, під'їхала карета Швидкої, і чоловіків 4 чи 5 медперсоналу ледь змогли витягти з швидкої всього в крові, добряче п'яного, як потім вияснилось, пана (якщо так можна висловитись) Геленка. Бідолаха так НАЩЕДРУВАВСЯ, що його "білочка" взяла... Почав до людей стукати, а ті не відчинили, та й прийшлось йому вікна повибивати, щоб хазяї Щедрівку краще чули... Так руки покалічив, що потрібно було зашивати, кров річкою з вен бігла, все приймальне , двері, стіни та підлога, медперсонал приймали душ... Закровавлений пацієнт був в такому ударі, що без бою не здавався, до себе не підпускав, кричав і т.д. і і т.п. Мене радувало те, що там були двері, за які ми з дитиною встигли відскочити! Жаль, що прозоріі, бо ТАКЕ краще НЕ бачити й НЕ чути!!! Правда , потім нам дозволили перечекати в палаті, поки його проведуть через дитяче(???дивно якось, чому саме через дитяче ???) відділення в хірургію. Дитина налякалась, все запитувала, що з ним, що з ним? І як можна пояснити дитині, що це "батюшка", представник Київського патріархату, в стані алкогольного сп'яніння з проявами агресії??? Враження ЛИШЕ НЕГАТИВНЕ! Прізвище Геленко особисто для мене асоціюється із "білкою" , з алкашами, розбійниками, варварами, і аж НІЯК НЕ з вірою, Церквою, молитвою! І якщо "ПРЕДСТАВНИК" Київського патріархату може дозволити собі ТАКУ поведінку, то яке ж враження може бути про Київський патріат загалом?! Куди може привести такий духовний наставник душі свого приходу, окрім ПЕКЛА??? Висновки самі просяться : Геленко - дорога в пекло...Немає диму без вогню, так що раз Київський патріархат проклятий (а Анафема - це і є прокляття), то значить тому були поважні причини!!! Можливо, це прокляття "здобули" саме такі предстаники, як Геленко?!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Анонім17.07.15, 13:28

      Вам би книжки писати. Фантастичні... От скажіть, всім хто чекає в приймальні розповідають про те кого привезли? Його прізвище, діагноз, що він робив і т.д.? Ви зараз просто поливаєте брудом людину, причому спеціально. А оці рядки про "якщо такий представник, то куди приведе такий патріархат" вже схоже на цілеспрямовану заказуху з метою очорнити саме Київську єпархію. Я думаю все зрозуміло.

      Видалити
    2. Анонім17.07.15, 13:37

      Даремно стараєшся голубе, час працює проти москви з її патріархатом, а такими збоченими узагальненнями можеш лякати свою зомбовану паству.

      Видалити
    3. Дозвольте питання автору 23.52: ви дійсно отримали якесь задоволення, виливши дану інформацію? Вам стало лекше спати (23.52). Ви зняли тягар з своєї душі, чи все ж таки якийсь можливо сумнів десь там залишився, що робете "приємне". Я розумію, що треба мати велику силу волі для того, щоб в собі носити певну інформацію (не обовязково приємну). З дитиною все нормально? Бачу з вами ні.

      Видалити
    4. Прихожанин17.07.15, 15:51

      ТУТ ВСЕ ПРО ВСІХ ЗНАЮТЬ. Якщо він любить хильнути то хіба це сховаєш, це стосується не тільки Геленка, а і деяких попів Московського патріархату, які в свій час прославились. Наступив час очищення, залишаться кращі і сильніші. Тут все про всіх знають, якщо дехто хворий на голову, то що б він не говорив, які б не були його дії, його будуть сприймати як хворого не дивлячись на його патріотизм. Тому час працює проти популістів, провокаторів і дешевих кон'юнктурщиків, які зараз думають, що творять історію.

      Видалити
    5. Як би тепер не старалася московска єпархія поливати брудом своїх конкурентів з київської єпархії, це вже нічого не змінить - процес пішов.

      Видалити
    6. Анонім17.07.15, 18:37

      Так, процес пішов. Але московські попи ще й не таке виробляли. Той же о.Валерій наймав головорізів, котрі колись увірвалися в хату до Климентіївського батюшки й до смерті налякали його вагітну дружину. А запитайте про його минуле в Тульській області, то випливе ще й не таке... А в Україні таки буде власний патріархат, бо ми того варті. Досить годувати москалів і віддавати їм свої кревні!

      Видалити
    7. Анонім17.07.15, 22:15

      Пані Геленко налякаєш)))) вона кому хоч горло перегрезе. А роздули на всю Україну, які вони "нещасні".

      Видалити
    8. Анонім18.07.15, 02:06

      Знаємо ми тих головорізів, Рамік, Свидик - бандюки з досвідом))) не смішіть.

      Видалити
    9. Будь уважнішим18.07.15, 15:09

      >>> Анонім17.07.15 13:28
      ...От скажіть, всім хто чекає в приймальні розповідають про те кого привезли?...<<<
      Ну, якби ж то ти дав собі труд хоч прочитати толком те, що вже написано, а не те що тобі уявляється, то не задавав би недолугих запитань. 5-й рядок зверху:
      "...добряче п'яного, як потім вияснилось, пана (якщо так можна висловитись) Геленка ..." . Слова "ЯК ПОТІМ ВИЯСНИЛОСЬ" вже знайшов? Чи тобі ще може потрібна письмова доповідь - як саме вияснилось і через який час?
      Ото розтелепа. Мабуть з любителів "пукнути" хоч що небудь, хай і невпопад.

      Видалити
  8. Анатолій Олександрович: чому не розглядали даного звернення? Що чекаєте? Громада міста уже знає та підтримує його. НЕ зволікайте!

    ВідповістиВидалити
  9. Анонім19.07.15, 14:25

    Ви облили брудом пана Геленка, але він є дійсний патріот своєї держави. Душить жаба, що п'є чарку, а вас не запрошує? ТО він п'є свою українську, зі своєї землі. А ви пийте гарячу московську смолу!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Прохор19.07.15, 18:00

      ...ну дав кацапам....молодець....

      Видалити
  10. Анонім19.07.15, 21:55

    не під ніякою він там анафемою, то він просто під мухою

    ВідповістиВидалити