Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

06 березня 2015

Мешканці Баранівки проти перейменування вулиці Леніна


Мешканці вулиці Леніна у місті Баранівка виступили проти перейменування своєї вулиці. Про це йдеться у повідомленні на сайті Баранівської міської ради за підписом міськвиконкому.

У повідомленні зазначено, що на 42-у сесію Баранівської міської ради від 03 грудня 2014 року виносилося питання щодо розгляду клопотання мешканців міста про перейменування вулиці Леніна. Зважаючи на критичні зауваження частини жителів цієї вулиці, прийнято рішення повернутися до розгляду питання після підтримання більшістю (понад 50%) громадян міста.


«Важко сказати, якою буде назва вулиці Леніна в майбутньому. Це питання вирішувати громаді. Вони можуть повернути історичну (докомуністичну) назву чи присвятити її якомусь з місцевих або загальнонаціональних героїв. Але точно можна сказати, чиї імена мають зникнути з мапи нашої країни та нашого міста – імена людей, причетних до масових злочинів, людей, що творили один із найжахливіших тоталітарних режимів в історії людства. Вони назавжди мають лишитися в минулому. Адже, як сказав Хосе Ортега-і-Гассет: «Історія не вчить нас, що ми повинні робити, але вказує на те, що робити не слід»», - зазначають у Баранівському міськвиконкомі.

З перейменуванням вулиць постають питання, зокрема – чи необхідно змінювати документи?

- Зміна документів на майно. Документи, які засвідчують право власності фізичних або юридичних осіб на об’єкти нерухомого майна, залишаються чинними.

- Зміна реєстрації місця проживання. Реєстрацію місця проживання спеціально змінювати не треба.

- Змін в установчих документах. Законодавством не передбачено граничних строків зміни юридичної адреси, тому відповідні зміни можуть бути внесені разом з іншими змінами до установчих документів.

«Чекаємо, що нарешті національна свідомість наших громадян прокинеться», - сподівається Баранівський міськвиконком.