22 серпня у зв'язку з проведенням ремонтних робіт у Баранівці буде відключено електропостачання по вулицях та провулках: Ярослава Мудрого, Калинова, Польова, Покровська, Древлянська, Сковороди та по лівій стороні вулиці Звягельської від автостанції до ТОВ "Органік мілк", - РЕМ

09 березня 2015

У Баранівці відбудеться громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»


10 березня о 10:00 на території Баранівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Ольги Сябрук відбудеться громадська акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти", яка проводиться Державною службою України з надзвичайних ситуацій починаючи з 2004 року.

У рамках акції планується провести конкурси, вікторини з присутніми, демонстрацію техніки та спорядження підрозділів ДСНС, ліквідацію умовної пожежі, нагородження переможців у конкурсах, виступ шкільних команд ДЮП та розповсюдження сувенірної продукції з символікою ДСНС України тощо.

Подібні заходи 11 березня рятувальники також проводитимуть о 10:30 на території 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини селища Брусилів та о 13:30 на території Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 (м. Малин).

Немає коментарів:

Дописати коментар