20 лютого о 17:00 у Баранівці на площі Волі відбудеться мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

09 серпня 2014

В Баранівському районі поховали вже третього солдата, який загинув під час обстрілу


9 серпня в селі Берестівка Баранівського району попрощалися з 37-річним бійцем 30-ї окремої механізованої бригади. Віталій Приймак загинув під час виконання своїх службових обов’язків, приймаючи участь в антитерористичній операції на сході України.

Звістка про загибель земляка надійшла до Баранівського району 6 серпня. Як стало відомо, солдат Віталій Миколайович Приймак, 1977 року народження, загинув в результаті обстрілу бойовиками.

Попрощатися з загиблим героєм прийшли односельчани військового, а також з’їхались до Берестівки мешканці сусідніх сіл. Люди розповідають, що Віталій був одним з п’яти дітей, яких виховувала лише мама, власної родини чоловік не мав.

Нагадаємо, в серпні Баранівський район втратив трьох військових. 5 серпня у селищі Кам’яний Брід поховали 30-річного солдата Костянтина Дронговського, який загинув під час виконання бойового завдання на кордоні з Росією. 6 серпня у селищі Довбиш попрощалися з 40-річним Віталієм Медушевським, життя якого перервала снайперська куля.

Немає коментарів:

Дописати коментар