Потрібні робітники на лісопильне підприємство в місті Баранівка. Тел. (098) 451-96-39.

18 квітня 2014

Двоє жителів Баранівського району намагалися продати кулемети


Працівники СБУ, міліції та прокуратури області у ході проведення спецоперації викрили двох жителів Баранівського району, які намагалися реалізувати два кулемети системи «Максим». Автоматична зброя вилучена, продавці затримані. Проводиться досудове розслідування.

Про це повідомлила прес-група У СБУ в Житомирській області.

Майже 5 тисяч доларів США збиралися отримати молодики, реалізувавши зброю, відкопану ними на місцях боїв Великої Вітчизняної війни.

Однак покупцями у цій протизаконній операції, аби попередити можливі негативні наслідки, стали правоохоронці.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими приписами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, спільно СБУ, міліцією та прокуратурою було проведено спеціальні слідчі дії, у ході яких вогнепальну зброю вилучено відразу після продажу.

На місці події затримали й продавців – двох жителів Баранівського району, 1990 та 1987 років народжень. Хлопці розповідають, що знайшли кулемети на місцях боїв ІІ світової війни місяць тому, спеціально використовуючи при цьому металошукач. А далі вирішили шукати покупців для вогнепальної зброї.

За попередніми висновками експертів, попри тривалий термін перебування у землі, кулемети знаходяться у доброму стані та придатні до використання.

За вказаним фактом триває досудове розслідування. Продавцям зброї можезагрожувати до 7 років позбавлення волі.Фото прес-групи У СБУ в Житомирській області

Немає коментарів:

Дописати коментар