29 липня 2020

У Баранівському районі зафіксували перший летальний випадок від COVID-19


В інфекційному вдділенні Баранівської лікарні помер 56-річний чоловік, у якого діагностували коронавірус. За весь період пандемії СOVID-19 у Баранівському районі коронавірус діагностували у 13 людей.

Про це місто Баранівка повідомили у районному відділенні Новоград-Волинського міжрайонного відділу ДУ "ЖОЛЦ МОЗ України".

"26 липня до Баранівської районної лікарні з пневмонією поступив чоловік, 56-річний житель села Мар'янівка, інвалід 2 групи. У зв'язку з важким станом та діагностованою пневмонією йому було зроблено тест на коронавірус. І сьогодні ми отримали результати тесту - він виявився позитивним. На жаль, цей випадок закінчився летально. Пацієнт сьогодні помер у інфекційному відділенні Баранівської лікарні", - розповіла завідувач районним відділенням Новоград-Волинського міжрайонного відділу ДУ "ЖОЛЦ МОЗ України" Наталія Дячук.

Зазначимо, що за весь період пандемії СOVID-19 у Баранівському районі коронавірус діагностували у 13 людей, з них станом на 29 липня 11 вже одужали, 1 людина померла.

Немає коментарів:

Дописати коментар