21 червня 2019

Президент звільнить голову Житомирської ОДА і призначить виконуючого обов’язки


Президент Володимир Зеленський 21 червня звільнить з посади голови Житомирської облдержадміністрації Ігоря Гундича. Про це повідомляє Житомир.info з посиланням на джерела в Адміністрації президента.

«За кілька годин на сайті буде оприлюднений указ про звільнення Гундича з посади голови ОДА. Також до кінця дня буде призначений в.о. голови, ним буде хтось з нинішніх заступників голови», - йдеться у повідомленні.

Відповідно до закону «Про місцеві державні адміністрації», у разі обрання нового президента України голови місцевих держадміністрацій продовжують здійснювати свої повноваження до призначення в установленому порядку нових голів місцевих держадміністрацій. Перші заступники та заступники голів місцевих держадміністрацій заявляють про припинення своїх повноважень новопризначеним головам місцевих держадміністрацій у день їх призначення. Це не стосується керівників структурних підрозділів місцевих держадміністрацій.

Як повідомляв 19 червня «Укрінформ» з посиланням на свої джерела повідомив, що Кабмін схвалив проєкт розпоряджень президента про звільнення трьох голів ОДА: Рівненської - Олексія Муляренка, Черкаської - Олексія Вербівця і Житомирської - Ігоря Гундича.

«Мені про це відомо рівно стільки, скільки і вам. Я про це прочитав у ЗМІ», - так 19 червня прокоментував Житомир.info цю інформацію сам Ігор Гундич.

Нагадаємо, з 1 вересня 2016 року, після відставки Сергія Машковського, Ігор Гундич тимчасово виконував обов’язки голови ОДА, а 27 жовтня цього ж року президент Петро Порошенко підписав указ про його призначення на посаду голови ОДА.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар